2/25/2020
سه شنبه، ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
استقلال 3 بازیکن سایپا را می‌خواست

استقلال 3 بازیکن سایپا را می‌خواست

معاون و سخنگوی باشگاه سایپا گفت: باشگاه استقلال علاوه بر آرمین سهرابیان 2 بازیکن دیگر ما را می‌خواست، اما با جدایی آنها مخالفت کردیم.

اعتمادآنلاین| احمد مددی در خصوص نقل‌وانتقالات تیم فوتبال سایپا در نیم‌فصل لیگ برتر، اظهار داشت: بعد از پایان نیم‌فصل اول، هدف کادر فنی تقویت تیم بود. به همین دلیل آن‌ها گزینه‌های خود را برای خرید بازیکن به باشگاه معرفی کردند.

 

وی افزود: مدیریت باشگاه پس از چندین دور مذاکره با گزینه‌های مدنظر سرمربی و کادر فنی، در نهایت 4 بازیکن را به نام‌های مرتضی آقاخان، خالد شفیعی، محمدحسین اکبرمنادی و محمدصادق بارانی را به خدمت گرفتیم. با ارزیابی‌هایی که بعد از پایان نیم‌فصل اول انجام شد، کادر فنی به این نتیجه رسید که تیم در برخی نقاط باید تقویت شود و بر همین اساس 4 خرید انجام دادیم.

 

معاون و سخنگوی باشگاه سایپا در مورد اینکه آیا همه اهداف نقل‌وانتقالاتی سایپا در نیم‌فصل برآورده شد یا خیر، گفت: ما دو بازیکن دیگر مدنظر داشتیم که کادر فنی هم آن‌ها را به ما معرفی کرده بود، ولی، چون این بازیکنان موفق به دریافت رضایتنامه خود از باشگاه‌شان نشدند، علی‌رغم تلاش‌های بسیار نتوانستیم این بازیکنان را به خدمت بگیریم. با رسول نویدکیا به تفاهم اولیه هم رسیده بودیم، اما گویا این بازیکن در گرفتن رضایتنامه به مشکل خورده بود و نتوانست به ما بپیوندند.

 

مددی در مورد اینکه آرمین سهرابیان از استقلال پیشنهاد داشت، اما در سایپا ماندنی شد، تصریح کرد: علاوه بر سهرابیان، ابوالفضل جلالی و معین عباسیان هم مدنظر باشگاه استقلال بودند، ولی با نظر و اعلام نیاز کادرفنی به این بازیکنان، با جدایی و پیوستن‌شان به استقلال مخالفت شد.

 

وی در مورد اینکه چه شد باشگاه سایپا سراغ جذب بازیکنان نامدار رفت، تصریح کرد: الان نمی‌شود به بازیکنان فعلی ما گفت که آن‌ها جوان هستند. در حال حاضر همه بازیکنان نیم‌فصل اول ما حدود 20 بازی در رقابت‌های مختلف و دوستانه برای سایپا انجام داده‌اند. خوشبختانه می‌توانیم بگوییم که در حال حاضر جوانان باتجربه‌ای در اختیار داریم. با این حال تصمیم گرفتیم چند بازیکنان باتجربه‌تر به تیم اضافه کنیم تا یک توازن خوب تیمی در سایپا برقرار شود و کادرفنی هم بتواند از ترکیب این بازیکنان بهترین خروجی را داشته باشد.

 

معاون باشگاه سایپا در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تغییرات صورت گرفته و اضافه شدن این بازیکنان جدید، روند نتیجه‌گیری تیم سایپا در نیم‌فصل دوم بهتر شود. ضمن اینکه امیدوارم کمیته داوران هم نظارت بیشتری بر عملکرد داوران داشته باشد. در نیم‌فصل اول ما خیلی از اشتباهات داوری متضرر شدیم و ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم با نظارت بیشتر شاهد قضاوت‌های عادلانه‌تری از سوی داوران باشیم.

 

منبع: خبرورزشی

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها