احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی مسکن مهر سمنان وجود دارد | اعتمادآنلاین
9/28/2020
دوشنبه، ۰۷ مهر ۱۳۹۹
احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی مسکن مهر سمنان وجود دارد

احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی مسکن مهر سمنان وجود دارد

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: احتمال عمدی بودن حادثه آتش‌سوزی یک واحد آپارتمانی در مسکن مهر وجود دارد ، با این همه تشخیص علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد.

اعتمادآنلاین| سعید اسمعیل پور اظهار داشت: ستاد فرماندهی آتش نشانی  پس از تماس شهروندان با سامانه 125 در ساعت هفت و 30 دقیقه مبنی بر وقوع آتش‌سوزی در یک واحد آپارتمانی واقع در مسکن مهر بلوار فضیلت، ایستگاه‌ شماره پنج سازمان آتش‌نشانی را با چهار دستگاه خودرو و 12 نفر آتش‌نشان برای امدادرسانی به محل اعزام کرد.

 

او بیان کرد : اما بدلیل وسعت حادثه درخواست نیروی کمکی شد که هم‌زمان نیروهای ایستگاه‌های یک و 2 نیز به محل اعزام شدند.

 

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان ادامه داد: یک واحد آپارتمانی در طبقه چهارم طعمه حریق شده و دود و شعله از پنجره‌ها به بیرون زبانه می‌کشید.

 

او تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با رعایت نکات ایمنی و قطع جریان برق و گاز ، به چند گروه عملیاتی تقسیم شده و با باز کردن درب ورودی منزل  با دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود و آتش شده و شروع به اطفای حریق کردند.

 

رییس سازمان آتش نشانی سمنان ابراز داشت:  در این حادثه خانم 35 ساله‌ای قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی  خود را از طبقه چهارم به پایین پرتاب می‌کند که به مراکز درمانی منتقل شد.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان هم در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این بانوی مصدوم در بخش ICU بیمارستان کوثر این شهر تحت درمان است.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها