فدراسیون ورزش کارگری عضو مجمع کمیته المپیک شد | اعتمادآنلاین
9/29/2020
سه شنبه، ۰۸ مهر ۱۳۹۹
فدراسیون ورزش کارگری عضو مجمع کمیته المپیک شد

فدراسیون ورزش کارگری عضو مجمع کمیته المپیک شد

فدراسیون ورزش کارگری با تصویب هیات دولت و کسب حداکثر آرای اعضای مجمع کمیته ملی المپیک پس از هفت سال به عضویت مجمع کمیته ملی المپیک درآمد.

اعتمادآنلاین| با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی ریاست و مجموعه فدراسیون ورزش کارگری و مساعدت و حمایت «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک این موضوع پس از طی مراحل قانونی و طرح و تصویب در جلسه هیات دولت در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک مطرح شد و مورد تصویب نهایی قرار گرفت.

 

در این راستا در جلسه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک، فدراسیون ورزش کارگری با کسب حداکثر آرای اعضا پس از هفت سال به عضویت مجمع این کمیته در آمد.

 

این در حالی است که این فدراسیون توانسته است تا پس از کسب موفقیت‌های ارزشمند در ابعاد مختلف، بویژه توفیقات بدست آمده در سال‌های اخیر و کسب مقام سوم و ارتقای 6 پله‌ای در جدول رتبه بندی رقابت‌های جهانی نسبت به دوره‌های پیشین، توجه مراجع ورزش کشور بویژه کمیته ملی المپیک را هر چه بیشتر به این بخش مهم از ورزش کشور جلب کند.

 

یکسال پس از تاسیس فدراسیون ورزش کارگری و در سال 1392 و طبق اصلاحات صورت گرفته در اساسنامه کمیته ملی المپیک عضویت این فدراسیون در این کمیته لغو شده بود که این موضوع بی‌شک اثر منفی قابل توجهی را در روند پیشرفت و موفقیت این فدراسیون داشت.

 

با تصمیم روز گذشته اعضای مجمع، فدراسیون ورزش کارگری که همواره بعنوان یکی از ارکان مهم و اساسی در توسعه ورزش همگانی و سلامت محور در کشور محسوب می‌شود و بیش از پیش از چتر حمایتی کمیته ملی المپیک که بعنوان یکی از مهمترین مراجع رسمی و موثر ورزش کشور است، برخوردار خواهد شد. در نتیجه این امر موجب ترسیم آینده‌ای به مراتب روشن‌تر و موفق‌تر در راستای خدمت‌رسانی فدراسیون ورزش کارگری به جامعه کارگر کشور و رشد و توسعه ورزش همگانی و بالطبع ارتقای سطح نشاط و سلامتی در میان آنان خواهد شد.

 

منبع: ایرنا

 
 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها