ستاد مدیریت بحران خاش در حالت آماده باش قرار گرفت | اعتمادآنلاین
10/1/2020
پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
ستاد مدیریت بحران خاش در حالت آماده باش قرار گرفت

ستاد مدیریت بحران خاش در حالت آماده باش قرار گرفت

شهردار خاش سیستان و بلوچستان گفت: با هدف ارائه خدمت شایسته به مردم و مقابله با هرگونه حوادث احتمالی ناشی از بارش های سنگین ستاد مدیریت بحران این نهاد در حالت آماده باش قرار گرفته است.

اعتمادآنلاین| عبدالمجید تمندانی افزود: هم اینک افزون بر 200 نفر از نیروهای سخت کوش شهرداری خاش در قالب 6 اکیپ در محلات و مرکز شهر با امکانات و تجهیزات و ماشین آلات سنگین مشغول خدمات رسانی هستند.


وی بیان کرد: به دنبال هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش باران و وزش باد، ستاد بحران شهرداری خاش از صبح امروز جمعه 4 بهمن در حالت آماده باش کامل قرار گرفته و اقدامات عملیاتی این ستاد در حوزه‌های مختلف در سطح شهر آغاز شده است.


تمندانی ادامه داد: با توجه به وقوع بارش ها از امروز جمعه اکیپ ‌های خدمت رسانی شهرداری خاش متشکل از نیروهای فعال در واحدهای عمران، خدمات شهری، فضای سبز، حمل و نقل و غیره در چند نقطه شهر و در دو شیفت خدمت رسانی خواهند کرد.


وی با اشاره به امکان آبگرفتگی معابر در بارندگی‌ بیان داشت: در جلسات ستاد بحران شهرداری خاش گره‌ها و نقاط بحرانی شهر شناسایی شده و اکیپ‌های خدمات رسان برای رفع مشکلات احتمالی آمادگی دارند.


شهردار خاش از شهروندان خواست در صورت وقوع هرگونه مشکلی می توانند با شماره 125 آتش نشانی و 33722148 دفتر ستاد مدیریت بحران با شهرداری تماس بگیرند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها