10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
انهدام هفت باند و دستگیری 2340 معتاد و خرده فروش در پایتخت
سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت خبر داد:

انهدام هفت باند و دستگیری 2340 معتاد و خرده فروش در پایتخت

رییس پلیس پایتخت از انهدام هفت باند و دستگیری 25 قاچاقچی مواد مخدر در پایتخت در طرح ظفر خبر داد و گفت: در این طرح همچنین 2340 نفر از معتادین متجاهر و خرده فروش جمع آوری و دستگیر شدند.

اعتمادآنلاین| سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت، در سومین مرحله طرح ظفر که صبح امروز برگزار شد، گفت: این مرحله از طرح در یک هفته گذشته به مرحله اجرا گذاشته شد و هفت باند منهدم و 25 قاچاقچی دستگیر شدند که بالغ بر یک تن و 200 کیلو انواع موادمخدر از این افراد کشف شد.

 

وی ادامه داد: در این طرح 2340 نفر از معتادین متجاهر و خرده فروشان نیز جمع آوری و دستگیر شدند.

 

سردار رحیمی با بیان اینکه این طرح در محله‌های دره فرحزاد، اتابک، دروازه غار، اطراف میدان امام حسین و ... برگزار شد، گفت: 50 دستگاه خودرو و موتور سیکلت که در امر تهیه و توزیع استفاده می‌شد جمع آوری و کشف شد.

 

وی افزود: تنها 133 کیلو موادمخدر از خرده فروشان اتابک کشف شد؛ البته برای 40 خانه حکم بازرسی گرفته شده بود که این کشفیات از این خانه‌ها صورت گرفت.

 

فرمانده انتظامی پایتخت اظهار کرد: از ابتدای سال بیش از 30 هزار معتاد متجاهر جمع آوری شده است که برخی از این معتادان برای بارچندم است که دستگیر می‌شوند، ما در تهران 30 هزار معتادمتجاهر نداریم اینکه می‌گوییم 30 هزار معتاد متجاهر دستگیر می‌شود یعنی امکان دارد برخی از اینها چندبار دستگیر شده باشند و داخل آمار حساب شوند.

 

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: با حفظ طبیعت دره فرحزاد باید آن محل را بازسازی کنیم و محل‌هایی که پاتوق معتادین و خرده فروشان شده است را نابود کنیم.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها