ادای دین ستاره‌های هاکی ایران، به مردم بلوچستان + ویدئو | اعتمادآنلاین
9/19/2020
شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
ادای دین ستاره‌های هاکی ایران، به مردم بلوچستان + ویدئو

ادای دین ستاره‌های هاکی ایران، به مردم بلوچستان + ویدئو

عوامل فیلم مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست»، همه عواید بلیت فروشی این فیلم در جشنواره فجر را به مردم سیل‌زده بلوچستان اهدا کردند.

اعتمادآنلاین| دختران تیم‌ اسکیت هاکی ایران که ستاره‌های فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست»، هستند، در ویدیویی به نمایندگی از عوامل سازنده فیلم، اعلام کردند که سهم فروش سازندگان «جایی برای فرشته‌ها نیست» در جشنواره فجر امسال، به مردم سیل زده منطقه بلوچستان تعلق خواهد گرفت و از مردم برای تماشای این فیلم در سالن‌های مردمی جشنواره فجر دعوت کردند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، قهرمانان هاکی ایران، در این ویدیو با اشاره به نقش مهم کمک‌های مردمی در تقویت کمپین #مبارزه_از_من_حمایت_از_تو، این موضوع را یادآوری کرده‌اند که همه مردم ایران به خصوص مردم بلوچستان در پیروزی‌های تیم اسکیت‌هاکی دختران ایران و ساخت مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» سهیم هستند و این کمک، ادای دینی بسیار کوچک در پاسخ به‌ محبت‌های مردم ایران است.

 

فیلم سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری، در اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت»، عنوان چهار جایزه مهم این جشنواره از جمله «بهترین فیلم مستند از نگاه تماشاگران» را به دست آورد و پس از آن به همراه نه فیلم مستند دیگر به جشنواره فیلم فجر راه پیدا کرد.

 

«جایی برای فرشته‌ها نیست»، آخرین ساخته سام کلانتری، مستندساز ایرانی است که داستانی جالب و دیدنی را از زندگی حرفه‌ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران به تصویر می‌کشد.

 

سایر عوامل «جایی برای فرشته‌ها نیست» عبارتند از تدوینگر: هایده صفی‌یاری، آهنگساز: حبیب خزایی‌فر، مدیرفیلمبرداری: رضاتیموری، طراحی و ترکیب ‌صدا: انسیه‌ ملکی، صدابردار: شاهین پورداداشی، مدیرفنی پس‌تولید: اوژن سید اشرفی، مدیرتولید: محسن مرادی، مدیر رسانه: فرنوش آبا، عکاس: حسن کمالی و طراح پوستر: مهدی آگاه‌منش.

 

محمد شکیبانیا و محسن ‌شاه ‌محمد میراب تهیه‌کنندگی این اثر را به عهده داشته‌اند. این فیلم محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

 

 

 

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها