4/5/2020
یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
 می‌خواهم نظرتان را بدانم
نتانیاهو خطاب به پوتین:

 می‌خواهم نظرتان را بدانم

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست خود با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت، وی را پیش از هر رهبر دیگری در جهان از تازه‌های مذاکراتش با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با خبر خواهد ساخت.

اعتمادآنلاین|نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به مسکو سفر کرده در دیدارش با رئیس‌جمهوری روسیه وعده داد که وی را پیش از هر رهبری دیگری در جهان از تازه های مذاکراتش با رئیس جمهوری آمریکا مطلع کند.

 

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست خود با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت، وی را پیش از هر رهبر دیگری در جهان از تازه‌های مذاکراتش با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با خبر خواهد ساخت.

 

نتانیاهو خطاب به پوتین گفت: مذاکراتی با دوستان آمریکایی خود داشتیم. من می‌توانم شما را از برخی امور مربوط به آن مطلع کنم. شما اولین رهبر جهان هستید که بعد از سفر به واشنگتن و دیدار با ترامپ ملاقات می‌کنم. فرصت تازه‌ای پیش روی ماست. مایلم با شما سخن بگویم تا نظرتان را درباره نحوه اجماع همه قدرت‌های جهانی برای تحقق صلح و آرامش بشنوم.

 

ترامپ عصر روز سه شنبه در نشست خبری در واشنگتن کلیات معامله قرن را با حضور نتانیاهو اعلام کرد که با مخالفت تشکیلات خودگردان فلسطین و چند کشور دیگر مواجه شد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها