4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
شورای شهر مخالف افزایش 40 درصدی نرخ طرح‌ ترافیک است
محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران:

شورای شهر مخالف افزایش 40 درصدی نرخ طرح‌ ترافیک است

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نسبت به اخبار منتشره مبنی بر افزایش 40 درصدی نرخ طرح‌ ترافیک در سال آینده واکنش نشان داد.

اعتمادآنلاین| محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، در واکنش به برخی اخبار منتشره مبنی بر افزایش 40 درصدی نرخ طرح‌های ترافیکی در سال 99 گفت: لایحه تهیه شده از سوی شهرداری تهران به دست شورای شهر رسیده است.

 

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: ما لایحه را به کارشناسان حوزه حمل و نقل تحویل دادیم و آن‌ها پس از بررسی موضوعات را به سمع ما می‌رسانند و سپس در کمیسیون تخصصی (عمران و حمل و نقل) تعیین و تکلیف می‌شود.

 

علیخانی افزود: شهرداری تهران می‌تواند نظرات خود را در مورد طرح‌های ترافیکی سال آینده اعلام کند، اما تصمیم گیرنده نهایی شورای شهر است.


او در پاسخ به این سوال که آیا نرخ طرح ترافیک در سال آینده 40 درصد افزایش پیدا می‌کند، گفت: پیشنهاد شهرداری تهران در لایحه ارائه شده پیشنهاد 40 درصدی است، اما شورای شهر این موضوع را قبول ندارد و باید شکل افزایش قیمت به گونه‌ای باشد که هم با تورم و هم با شرایط اقتصادی جامعه همخوانی داشته باشد.

 

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که نرخ کرایه تاکسی برای سال آینده چند درصد افزایش پیدا می‌کند؟ گفت: پیش بینی ما برای افزایش نرخ کرایه در سال آینده افزایش بین 20 تا 25 درصدی است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها