بیمه 25هزار راننده تاکسی تهران در انتظار به‌روز رسانی لیست تأمین اجتماعی | اعتمادآنلاین
9/28/2020
دوشنبه، ۰۷ مهر ۱۳۹۹
بیمه 25هزار راننده تاکسی تهران در انتظار به‌روز رسانی لیست تأمین اجتماعی

بیمه 25هزار راننده تاکسی تهران در انتظار به‌روز رسانی لیست تأمین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به بروز رسانی لیست بیمه تأمین اجتماعی رانندگان تاکسی گفت: حدود 25 هزار نفر راننده جدید مشمول بیمه می‌شوند.

اعتمادآنلاین| علیرضا قنادان،  با اشاره به توافق شهرداری تهران و سازمان بیمه تامین اجتماعی برای به روزرسانی لیست بیمه رانندگان تاکسی تصریح کرد:‌ در سال 91، بیش از 60 هزار نفر از رانندگان تاکسی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند اما از آن زمان تاکنون این لیست به روز رسانی نشده بود.

 

او با بیان اینکه براساس آمار موجود سالانه 5000 نقل و انتقال خودروی تاکسی در تهران انجام می شود و این نشان دهنده ورود رانندگان جدید به این چرخه است، گفت: در این سالها تعداد رانندگان تحت پوشش بنا به دلایلی از جمله ترک کار، مرگ و... کم شده اما اجازه اضافه شدن تاکسیرانان جدید به این سازمان داده نشد که طی آخرین توافقات انجام شده مقرر شد این لیست بعد از 8سال به روز رسانی شود که به نظر می رسد حدود 25 هزار نفر  راننده تاکسی جدید مشمول این بیمه شوند.

 

قنادان با تاکید براینکه این توافق مهم طی دو هفته آینده اجرایی می‌شود، ادامه داد: از رانندگان تاکسی درخواست می‌شود در خصوص تمدید به موقع پروانه تاکسیرانی خود حساسیت زیادی داشته باشند؛ چرا که دریافت کلیه خدمات و یارانه‌های مرتبط با تاکسیرانان، مستلزم دارا بودن پروانه معتبر خواهد بود.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها