3/31/2020
سه شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
گانتز، حماس را به اقدام نظامی تهدید کرد

گانتز، حماس را به اقدام نظامی تهدید کرد

رئیس حزب آبی‌وسفید در رژیم صهیونیستی تهدید اگر در انتخابات سراسری پیش‌رو به عنوان نخست‌وزیر این رژیم برگزیده شود، با اقدام نظامی قضیه حماس و غزه را فیصله می‌دهد.

اعتمادآنلاین| «بنی گانتز» رئیس حزب آبی‌وسفید در رژیم صهیونیستی نیز بعد از نخست‌وزیر این رژیم، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» و نوار غزه را به اقدام نظامی تهدید کرد.

 

گانتز ضمن انتقاد از نبود اختیارات کافی برای مقام وزارت جنگ رژیم صهیونیستی، در صفحه توئیتر خود نوشت: «حماس می‌بیند که چگونه وزیر [جنگ] به عنوان یک مأمور سیاسی منصوب شده و سپس به سراغ مردم ساکن اطراف [غزه] رفته و به آنها وعده‌های دروغین می‌دهد».

 

او با بیان اینکه مسئولان امنیتی رژیم صهیونیستی به صورت مؤثر با حماس مقابله نمی‌کنند، اظهار داشت: «اگر به عنوان نخست‌وزیر این رژیم انتخاب شوم، بازی‌های سیاسی و لفاظی‌ها درباره غزه را پایان داده و مسئولیت‌پذیر خواهم بود».

 

گانتز که چند ماه پیش مامور تشکیل کابینه رژیم صهیونیستی شده بود اما در این امر ناکام ماند، تهدید کرد: «اقداماتی را برای بازگرداندن [صهیونیست‌های مفقود در غزه] انجام می‌دهم یا با اقدام نظامی حماس را شکست خواهیم داد».

 

رئیس حزب آبی‌وسفید همچنین در توئیت دیگری با بیان اینکه حزب لیکود به ریاست «بنیامین نتانیاهو»، هنوز انتخابات سراسری سوم در یک سال اخیر برگزار نشده به فکر انتخابات چهارم هستند، نوشت: «لیکود با نتانیاهو به هیچ کابینه‌ای نخواهد رسید. اگر آبی‌وسفید پیروز انتخابات شود، کابینه را بدون ائتلاف راست تشکیل می‌دهد... یا آبی‌وسفید از صندوق رأی [پیروز] بیرون می‌آید یا انتخابات چهارم برگزار خواهد شد».

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها