4/2/2020
پنج شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
فروش اینترنتی نمایش «اسم» در سایت ایران نمایش آغاز شد

فروش اینترنتی نمایش «اسم» در سایت ایران نمایش آغاز شد

فروش اینترنتی نمایش «اسم» به نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر، کارگردانی رضا جاویدى و تهیه‌کنندگی میرعلیرضا دریابیگی در سایت ایران نمایش آغاز شد.

اعتمادآنلاین| نمایش «اسم» به نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر، با ترجمه شهلا حائری، کارگردانی رضا جاویدى و تهیه‌کنندگی میرعلی رضا دریابیگی که از 1 اسفند ساعت 18 در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود در سایت ایران نمایش آغاز شد.

 

نمایش «اسم» داستان مردی ست چهل‌ساله به نام ونسان؛ مردی که به لحاظ اجتماعی فردی موفق ارزیابی می‌شود. ونسان که به‌تازگی صاحب فرزند شده، در رویارویی با حس پدر شدن خود را در شرایطی تازه و تجربه نشده می‌یابد.

 

اصلی‌ترین صحنه‌های نمایش در یک میهمانی خصوصی می‌گذرد، جایی که ماجرای بچه‌دار شدن ونسان و کنجکاوی برای دانستن نامی که برای فرزندش برگزیده به کنجکاوی درباره زندگی شخصی او می‌انجامد.

 

محمد نادری، سامان دارابى، لاله مرزبان. محمد صدیقى‌مهر و سارا مقدم بازیگران نمایش «اسم» هستند.

 

سیدعماد عامرى مقدم (مجری طرح)، امیرسپهر تقی‌لو (مدیرتولید)، ایمان یزدى (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، پگاه آذرکمان (طراح صحنه و طراح لباس)، بیتا مهدى‌‌زاده (منشی صحنه)، سام صبا (مدیر صحنه)، رز ارغوان، پرتو جغتایی (عکاس)، سینا افشار (طراح پوستر و گرافیست) و الهه حاجی‌زاده (مشاوره رسانه‌ای و روابط عمومی) دیگر عوامل این نمایش هستند.

 

نمایش «اسم» از 1 اسفند ساعت 18 در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان جهت خرید بلیت می‌توانند به سایت ایران نمایش به آدرس https://b2n.ir/002342 یا به صورت حضوری به گیشه پردیس تئاتر شهرزاد مراجعه کنند.

 

منبع: ایلنا

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها