4/7/2020
سه شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
مشکل امنیتی تاکنون  گزارش نشده است
فرمانده نیروی انتظامی

مشکل امنیتی تاکنون گزارش نشده است

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر این که تاکنون مشکل امنیتی گزارش نشده است، گفت: دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.

اعتمادآنلاین| سردار حسین اشتری با بیان اینکه از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق های رای حضور یافته اند، اظهار داشت: امیدواریم که مردم عزیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند و این تکلیف شرعی و الهی را هر چه سریع‌تر به انجام برسانند.

 

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رای در سراسر کشور گزارش نشده است، افزود: بحمداله انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امنیت برقراری شعب اخذ رای بر عهده نیروی انتظامی است، تصریح کرد: امنیت شعب اخذ رای از ماه‌های گذشته با برنامه ریزی‌های دقیق انجام شده است ضمن اینکه مردم نیز تاکنون همکاری خوبی با ماموران نیروی انتظامی داشته‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

 

این مقام عالی انتظامی عنوان کرد: حدود 200 هزار نفر نیروهای پلیس به همراه بسیج و نیز 100 هزار نفر گشت‌های پلیس در اقصی نقاط کشور به کارگیری شده اند؛ بحمداله تمامی مسئولان همکاری خوبی با نیروهای پلیس داشته اند امیدواریم ما نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و این انتخابات با امنیت کامل به اتمام برسد.

 

سردار اشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری امروز را روز جشن ملی مردم اعلام کرده اند، گفت: بنده نیز به نوبه خود این روز را به مردم عزیز و همکاران مان تبریک میگویم و قدردان زحمات تمامی همکاران و خانواده‌هایشان هستم، چرا که آنان از ماه های گذشته برای برگزاری انتخاباتی امن در حال تلاش بوده اند.

فرمانده ناجا تصریح کرد: دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها