4/2/2020
پنج شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
دبیر کل AFC: در شرایط سخت و بی سابقه‌ای قرار داریم/ سلامتی مهمتر از همه چیز است
با توجه به تعویق بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

دبیر کل AFC: در شرایط سخت و بی سابقه‌ای قرار داریم/ سلامتی مهمتر از همه چیز است

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از تعویق بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا سلامتی بازیکنان و مسئولان را از همه چیز مهمتر بیان کرد.

اعتمادآنلاین| کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز رسما با انتشار بیانیه ای اعلام کرد مسابقات چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در هفته آینده به دلیل خطر ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

 

داتو ویندسور جان، دبیرکل AFC بعد از این تصمیم گیری، گفت: در شرایط سخت و بی سابقه ای قرار داریم اما کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون هیچ درنگی شبانه روز اوضاع را بررسی می کند. می دانیم در شرایط کنونی با انتشار ویروس کرونا تنگناهای زیادی برای سفرها ایجاد شده و درباره این موضوعات با اعضای AFC و باشگاه ها در ارتباط هستیم.

 

وی افزود: خوشحالیم در این شرایط سخت حمایت تمام افراد ذی نفع در لیگ قهرمانان آسیا را داریم. شرکای تجاری و رسانه ای همه حامی ما هستند تا تصمیماتی بگیریم تا سلامت بازیکنان، مسئولان و هواداران در اولویت باشد.

 

تنها بازی سپاهان در منطقه غرب در هفته چهارم با النصر عربستان نیز به تعویق افتاده است. در منطقه شرق تنها بازی اف سی سئول کره جنوبی با چیان‌گاری تایلند به تعویق افتاد.

 
منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها