4/7/2020
سه شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
حکمت کارت ایثارگران از 22 اسفند فعال می‌شود
محمود پاکدل، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران:

حکمت کارت ایثارگران از 22 اسفند فعال می‌شود

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از فعال‌سازی حکمت کارت ایثارگران به مناسبت فرارسیدن روز بزرگداشت شهدا از 22 اسفندماه سال 1398 خبر داد.

اعتمادآنلاین| محمود پاکدل، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: به استناد تفاهم‌نامه مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در راستای اجرای ماده 54 قانون خدمات‌رسانی به ایثارگران، افرادی از جامعه ایثارگری که اقدام به دریافت حکمت کارت خود از بنیاد محل پرونده خودکرده‌اند، می‌توانند از تاریخ 22 اسفند 1398 به میزان مبلغ شارژ در کارت خود که بر اساس آخرین مانده دریافتی فعال‌شده از فروشگاه‌های اتکا خرید اقساطی انجام دهند.


وی افزود: بازپرداخت اقساط به‌صورت 10 ماهه پیش‌بینی‌شده و بنیاد ماهیانه اقساط را از حقوق افراد مشمول کسر و در وجه سازمان فروشگاه‌های اتکا واریز خواهد کرد.


معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد درباره مزایای حکمت کارت‌ها نیز گفت: ایثارگرانی که از بنیاد حقوق دریافت می‌کنند می‌توانند با دریافت حکمت کارت از تخفیف در هنگام خرید از فروشگاه‌های اتکا بهره‌مند شوند و همچنین با استفاده از این کارت می‌توانند به نسبت حقوقشان از بنیاد، کالا به صورت اقساطی از این فروشگاه‌ها خریداری کنند.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها