10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
استقبال دولت مستعفی یمن از بیانیه عربستان درباره اجرای توافق ریاض

استقبال دولت مستعفی یمن از بیانیه عربستان درباره اجرای توافق ریاض

یک منبع مسئول در دولت مستعفی یمن مجددا پایبندی و تمایل کامل خود را برای اجرای توافق ریاض اعلام کرد؛ چرا که به اعتقاد وی "مرحله جدیدی برای تکمیل پیروزی در کارزار سرنوشت‌ساز یمن و تحقق امنیت و ثبات، عادی‌سازی اوضاع و تقویت تلاش‌ها برای مبارزه با تروریسم" را رقم می‌زند.

اعتمادآنلاین|دولت مستعفی یمن امروز (پنجشنبه) از بیانیه منتشر شده از سوی وزارت خارجه عربستان برای اجرای توافق ریاض و به ثمر نشاندن اهداف آن استقبال کرد. این توافق در 5 نوامبر گذشته میان دولت مستعفی و شورای انتقالی جنوب یمن مورد حمایت امارات منعقد شد.

 

به گزارش خبرگزاری یمنی "سبأ"، یک منبع مسئول در دولت مستعفی یمن مجددا پایبندی و تمایل کامل خود را برای اجرای توافق ریاض اعلام کرد؛ چرا که به اعتقاد وی "مرحله جدیدی برای تکمیل پیروزی در کارزار سرنوشت‌ساز یمن و تحقق امنیت و ثبات، عادی‌سازی اوضاع و تقویت تلاش‌ها برای مبارزه با تروریسم" را رقم می‌زند.

 

دولت مستعفی یمن به اهمیت همکاری مشترک برای یکپارچه‌سازی همه گروه‌ها و تلاش‌ها و نیز حفظ امنیت کشور و شهروندان اشاره کرد.

 

پیش از این، وزارت خارجه سعودی در بیانیه‌ای دولت مستعفی و شورای انتقالی جنوب یمن را به اولویت‌دهی به منافع والا، توقف تشدید جنجال‌های رسانه‌ای و همکاری با عربستان برای حل اختلافات بر سر اجرای توافق ریاض فرا خوانده بود.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها