4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 در خانه بمانید!
کمیل قاسمی، دارنده مدال طلای المپیک لندن:

در خانه بمانید!

دارنده مدال طلای المپیک لندن در رشته کشتی آزاد گفت: هر ورزشکاری وظایفی برعهده‌اش است و من هم بر حسب مسئولیتی داشتم برای کمک به هموطنانم راهی گیلان شدم.

اعتمادآنلاین| کمیل قاسمی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی درباره دلیل حضورش در استان گیلان و کمک به مردم آن منطقه گفت: به‌هرحال به عنوان یک ورزشکار وظایفی بردوشم است که باید در کنار مردم حضور پیدا می‌کردم. در این شرایط قهرمان و غیرقهرمان ندارد و همه باید در حد توانایی‌های‌مان به یکدیگر کمک کنیم.

 

او افزود: به همت مؤسسه خیریه خادمین حضرت علی(ع) که تعدادی از اهالی کشتی از جمله رسول خادم هم عضو آن هستند به این فکر کردیم که پس از یاری رساندن به مردم سیل زده سیستان‌وبلوچستان به مردم گیلان کمک کنیم. دلیلش هم این بود که در استان گیلان مردم و درمانگاه ها به اقلام بهداشتی نیاز  دارند...

 

دارنده مدال نقره المپیک 2016 ریو گفت: به همین بهانه از شرق استان گیلان به شهرهای لاهیجان، آستانه اشرفیه و رودسر رفتیم و در حد توان مان چیزهایی که تهیه شده بود را در اختیارشان قرار دادیم.

 

قاسمی خاطرنشان کرد: مؤسسه شماره حسابی را برای افراد خیّر اعلام کرده که با کمک‌های رسیده ما هم اقلام مورد نیاز را خریداری کرده و در اختیار مراکز درمانی قرار دادیم تا سهم اندکی در این مبارزه همگانی داشته باشیم.

 

نایب‌قهرمان جهان در مسابقات 2014 تاشکند در دسته 125 کیلوگرم کشتی آزاد در پایان توضیح داد: اگر همه مردم به رعایت نکات بهداشت توجه داشته باشند انشاالله به زودی و با کمترین تلفات جانی برای هموطنان‌مان از این وضعیت خارج می‌شویم. قطعا بهترین پیشگیری برای کرونا در خانه نشستن و بیرون نرفتن است.

 

منبع: خبر ورزشی

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها