4/5/2020
یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
«نرم افزار هفت» در شبکه هفت سیما راه اندازی شد

«نرم افزار هفت» در شبکه هفت سیما راه اندازی شد

شبکه هفت سیما «نرم افزار هفت» را به عنوان بستر کاربردی «مدرسه تلویزیونی ایران» با امکانات تفریحی و تحصیلی گوناگون در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

اعتمادآنلاین| با توجه به برگزاری نزدیک به 40 کلاس درسی در روز، در شبکه آموزش و چهار سیما از شنبه 24 اسفند ماه «نرم افزار هفت» به عنوان بستر کاربردی «مدرسه تلویزیونی ایران» با امکانات پاسخگویی به سوالات دانش آموزان و سایر مقاطع تحصیلی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

 

«نرم افزار هفت» دارای بخش‌هایی شامل، تمامی بسته‌های تصویری مدرسه تلویزیونی ایران، بخش‌های پرسش و پاسخ با معلمان، خودآموز که در این بخش دانش آموزان میزان یادگیری خود را سنجیده و در عین حال حضور خود در کلاس ها را ثبت می کنند، ببین و یاد بگیر شامل برنامه های کوتاه مهارتی، پارسی زیباست شامل برنامک های زبان فارسی برای حفظ و ترویج  زبان و ادبیات فارسی، بازی های علمی گوناگون، گالری تصاویر مخاطبان، بخش زنگ تفریح، چهار هزار انیمشن و ... است.

 

این نرم افزار با کوشش شبکه هفت سیما راه اندازی شده و از این پس دانش آموزان می توانند سوالات خود را به صورت پرسش و پاسخ با معلمان در میان بگذارند.

 

در کنار این نرم افزار، کاربران می توانند از کانال هفت به نشانی @haft_edu در بستر پیام رسان روبیکا، فایل‌های تصویری کلاس ها را دانلود و تماشا کنند.

 

همچنین معلمان و دبیرانی که مایل هستند برای پشتیبانی درسی دانش آموزان در «نرم افزار هفت» همکاری داشته باشند، کد ملی خود را به سرشماره 30000702 ارسال کنند.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها