4/9/2020
پنج شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
فراخوان جایزه فرشته با موضوع «قرنطینه» منتشر شد

فراخوان جایزه فرشته با موضوع «قرنطینه» منتشر شد

فراخوان ششمین دوره «جایزه فرشته» با موضوع «قرنطینه» در دو بخش «داستانِ کوتاه» و «عکس» منتشر شد.

اعتمادآنلاین| ششمین دوره «جایزه فرشته» با هدف کشف و معرفی استعدادهای درخشان و ترویج فرهنگ کتابخوانی از یکسو و اشاعه و ترویج زبان فارسی از سوی دیگر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی، تا سی‌ویکم خرداد ماه 1399 فرصت دارند.

 

علاقه‌مندان برای شرکت در بخش داستان کوتاه باید آثار خود را درفرمت doc یا docxو حداکثر تعداد کلمات 3500 کلمه به دبیرخانه ارسال کنند. همچنین داستانِ ارسالیِ شرکت‌کنندگان در این رقابت نباید پیش از این در هیچ مسابقه‌ای شرکت کرده باشد.

 هر نویسنده تنها امکان ارسال یک اثر را به دبیرخانه «جایزه فرشته» دارد.

 

در بخش عکس نیز، عکس‌ها باید با ابعاد 300 DPI و فرمت آن jpg بوده و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر 3 عکس به دبیرخانه ارسال کند. در این بخش عکس‌های ارسالی اگر در مسابقه یا جایزه دیگری حائز رتبه یا مقام شده‌ باشند نیز می‌توانند در مسابقه شرکت کنند.

 

علاقه‌مندان برای تکمیل فرم ثبت نام آنلاین و ارسال آثار خود می‌توانند به وب‌سایت جایزه فرشته به نشانی:    http://jayezefereshteh.org  مراجعه کنند.

 

 ارسال آثار به دبیرخانه جایزه فرشته به منزله واگذاری حقوق این آثار به شهرکتاب فرشته است.

 

جایزه منتخب هیات داوران برای نفر اول در بخش عکس و داستان، تندیس «جایزه فرشته»، لوح تقدیر، بن خرید شهرکتاب و جایزه نقدی 3 میلیون تومانی است. علاوه بر این10 نفر برگزیده هیات داوران، لوح تقدیر به همراه بن خرید شهرکتاب دریافت می‌کنند.

 

ده اثر برگزیده نهایی بخش عکس و ده نفر نخست بخش داستان در کتاب ششمین دوره به چاپ می‌رسد و نمایشگاه عکسی از برگزیدگان نهایی هیات داوران پس از مراسم اختتامیه برگزار خواهدشد.

 

شهرکتاب فرشته پس از برگزاری موفق پنج دوره «جایزه‌ فرشته»، ششمین دوره این جایزه را با دو ماهه تاخیر برگزار می‌کند و مراسم اختتامیه جایزه فرشته، مرداد ماه 1398 در تهران برگزار خواهد شد.

 

دبیر ششمین دوره جایزه «پژمان موسوی» خواهد بود و این دوره از جایزه «فرشته» نیز به صورت بین‌المللی برگزارمی‌شود.

 

منبع: ایلنا

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها