4/2/2020
پنج شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
کمک جالب ستاره‌های بسکتبال پس از تعطیلی NBA

کمک جالب ستاره‌های بسکتبال پس از تعطیلی NBA

تعدادی از بازیکنان، مربیان و مالکان تیم‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا به کمک کارکنان سالن‌های بسکتبال آمدند.

اعتمادآنلاین| بسیاری از کارکنان سالن‌های ورزشی به دنبال تعطیلی لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا به خاطر شیوع ویروس کرونا از کار بیکار شده و دیگر درآمدی ندارند. در این بین، ستاره‌های بسکتبال NBA به کمک این کارکنان آمده‌اند.

 

یانیس آنتتوکنمپو، ستاره یونانی تیم میلواکی باکس 100 هزار دلار به کارکنان سالن «فیسرو فوروم» کمک کرده است. او می‌گوید: این حس، بسیار بزرگ‌تر از بسکتبال است. من می‌خواهم در این روز‌های سخت به کسانی که زندگی را برای من، خانواده‌ام و هم‌تیمی‌هایم راحت‌تر کرده‌اند، کمک کنم.


بلیک گریفین، فوروارد دیترویت پیستونز و زاین ویلیامسون، ستاره جوان نیواورلینز پلیکانز نیز هر کدام 100 هزار دلار برای کارکنان سالن‌های بسکتبال شهر خود، کنار گذاشتند. ویلیامسون همچنین متعهد شده که تمام دستمزد کارکنان سالن «اسموثی کینگ سنتر» را در 30 روز آینده، پرداخت کند.

 

کوین لاو، بازیکن تیم کلیولند کاوالیرز نیز مبلغ مشابهی را به کارکنان سالن «کوئیکن لونز» از طریق بنیاد خیریه خود اختصاص داده است.
مارک کیوبن، مالک دالاس موریکس و تونی رسلر، مالک آتلانتا هاوکس هم حقوق کامل کارکنان‌شان در 30 روز آینده را پرداخت خواهند کرد.


تیم گلدن استیت وریرز، ولی پا را فراتر از این‌ها گذاشته و گروهی از این تیم شامل، بازیکنان، مربیان و مالک این تیم، یک میلیون دلار برای کمک به کارکنان سالن‌شان در نظر گرفته‌اند.

 

منبع: خبر ورزشی

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها