4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
پوشش 95 درصدی دروس دانشگاه الزهرا با آموزش مجازی
به دلیل کاهش خسارات ناشی از کرونا صورت گرفت

پوشش 95 درصدی دروس دانشگاه الزهرا با آموزش مجازی

دانشگاه الزهرا اعلام کرد: آموزش مجازی با اشتیاق و انگیزه بالای اعضای هیات علمی و مدعو به سرعت طی دو هفته فراگیر شده و انتظار می رود تا 95 درصد دروس را پوشش دهد.

اعتمادآنلاین| در اطلاعیه‌ای که از سوی روابط عمومی دانشگاه الزهرا منشر شده در خصوص روند فراگیر شدن آموزش مجازی در این دانشگاه آمده است: «آموزش مجازی با اشتیاق و انگیزه بالای اعضای هیات علمی و مدعو به سرعت طی دو هفته فراگیر شده است و انتظار می رود تا 95 درصد دروس را پوشش دهد. سامانه آموزش مجازی شامل ادوب کانکت برای کلاس های همزمان و برخط و مودل (ال ام اس ) برای کلاس های غیر همزمان استفاده می شود .

 

اگر چه اعضای هیات علمی و مدعو در کلاس های مجازی و حضوری آموزش های لازم را برای کار با این سامانه ها فرا گرفته اند و دوره های تکمیلی نیز تا 28 اسفند ادامه دارد ولی در یک حرکت خود جوش و ارزشمند اعضای هیات علمی مهارت‌ها و تجارب خود با کار با این سامانه ها را در قالب کلیپ و اسلاید آماده و به اشتراک می گذارند.

 

این جلوه‌ای از همدلی برای بهبود کارایی و اثربخشی برگزاری کلاس های آموزش مجازی و کاهش خسارات کرونا است و سرمایه انسانی قابل توجهی در این فرایند انباشته می شود که برای همیشه در دانشگاه قابل استفاده است».

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها