4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
ایام قرنطینه خانگی بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ کتابخوانی است
امام جمعه دزفول

ایام قرنطینه خانگی بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ کتابخوانی است

امام جمعه دزفول با توصیه مردم به مطالعه کتاب در ایام قرنطینه خانگی گفت: فرهنگ کتابخوانی باید برای مقابله با کرونا ترویج یابد.

اعتمادآنلاین| حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی دوشنبه در تقدیر از مدیران نمایشگاه‌های عرضه کتاب دزفول گفت: باید از افرادی که نقش مهمی در فرهنگ شهر و آشتی با کتاب به عنوان یک عامل تمدن ساز دارند، تقدیر کرد. 


وی افزود: اکنون که ماه رجب از نیمه گذشته و برای ماه میهمانی خدا آماده می‌شویم باید سبک زندگی خود را بازبینی و به سمت کتابخوانی حرکت کنیم.


امام جمعه دزفول با تقدیر از مدیران نمایشگاه‌های معراج، وارثین و رشد بدلیل اقدامات انجام شده برای آشتی مردم و کتاب اظهارداشت: باید با توسعه فعالیت‌های فضای مجازی، معرفی کتاب‌های مفید و همچنین ارسال کتاب از طریق پیک، نیاز مردم را تامین کرد.


رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با بیان اینکه نهاد امامت جمعه از مراکز عرضه کتاب با رعایت نکات بهداشتی حمایت می‌کند، افزود: در این موقعیت حساس شیوع بیماری منحوس کرونا که مردم فرصت بیشتری برای مطالعه دارند از دیگر نهادهای فرهنگی شهرستان تقاضا می‌شود در این زمینه با مراکز عرضه کتاب دزفول همکاری بیشتری داشته باشند.

 

با توجه به شیوع ویروس کرونا و مبتلا شدن 19 نفر از شهروندان دزفول قرنطینه خانگی به یکی از مهمترین راهکارها برای مقابله با این ویروس خطرناک تبدیل شده است.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها