4/7/2020
سه شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
کشف 30 هزار عدد دستکش احتکار شده در رشت

کشف 30 هزار عدد دستکش احتکار شده در رشت

سردار عزیزاله ملکی ، فرمانده انتظامی گیلان از کشف 30 هزار عدد دستکش خارجی احتکار شده به ارزش 180 میلیون ریال در شهرستان رشت خبر داد.

اعتمادآنلاین|سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال احتکار لوازم بهداشتی در سطح استان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه پس از تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک واحد صنفی در شهر رشت اقدام به احتکار اقلام بهداشتی کرده است، افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی به همراه نماینده اداره بهداشت به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: در بازرسی از این مکان، 30 هزار عدد دستکش خارجی احتکار شده کشف و متهم 42 ساله به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد، کارشناسان ارزش تقریبی دستکش‌های کشف را 180 میلیون ریال برآورد کردند.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با اشاره به نیاز مردم به اقلام بهداشتی در روزهای اخیر، خاطرنشان کرد: طرح برخورد با محتکران لوازم بهداشتی به صورت مستمر ادامه داشته و مردم هرگونه مورد مشابه را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها