3/29/2020
یکشنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
تداوم آموزش‌های مجازی دانشگاه تهران در تعطیلات نوروز/ ترم تحصیلی حذف نمی‌شود
حسین حسینی، معاون آموزشی دانشگاه تهران خبر داد:

تداوم آموزش‌های مجازی دانشگاه تهران در تعطیلات نوروز/ ترم تحصیلی حذف نمی‌شود

معاون آموزشی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه آموزش‌های مجازی دانشگاه تهران در تعطیلات نوروز تداوم دارد، گفت: به هیچ عنوان ترم جاری حذف نخواهد شد.

اعتمادآنلاین| حسین حسینی، معاون آموزشی دانشگاه تهران، از تداوم برگزاری کلاس‌های آموزش مجازی دانشگاه تهران در تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: دانشگاه به اساتید و دانشکده‌ها ابلاغ کرده است که در تعطیلات فروردین امسال با توجه به اینکه استادان و دانشجویان در خانه هستند، با هماهنگی با دانشجویان کلاس‌های الکترونیکی و غیرحضوری را ادامه دهند، بنابراین کلاس‌های آموزشی دانشگاه در هفته‌های اول و دوم فروردین 99 ادامه دارد.

 

معاون آموزشی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد:‌ تداوم کلاس‌های آموزشی آموزش مجازی این دانشگاه در هفته‌های اول و دوم فروردین با هدف آموزش‌های جبرانی برگزار می‌شود.

 

حسینی با تاکید بر اینکه بیش از 60 درصد دانشجویان در کلاس‌های آموزش مجازی دانشگاه تهران مشارکت کردند، گفت: ما در هر هفته بیش از 500 کلاس زنده در دانشگاه تهران برگزار کردیم و دانشجویانی هم که به کلاس‌های آنلاین دسترسی نداشتند، از کلاس‌های آفلاین دانشگاه بهره بردند.

 

وی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه امکان حذف ترم در دانشگاه تهران مطرح نیست، گفت: با توجه به اینکه کلاس‌های آموزشی این دانشگاه به صورت مجازی برگزار می‌شود، بنابراین تصمیمی برای حذف ترم جاری نداریم و دلیلی نیز برای اتخاذ این تصمیم وجود ندارد.

 

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه تهران تمهیداتی برای آموزش‌های عملی دانشجویان در نیمسال جاری اتخاذ خواهد کرد که به اطلاع دانشجویان خواهد رسید، اما بطور کلی تصمیمی برای افزایش طول ترم تحصیلی گرفته نشده است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها