4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
تماس تلفنی رئیس‌جمهوری با آیت‌الله مظاهری

تماس تلفنی رئیس‌جمهوری با آیت‌الله مظاهری

رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی در آستانه تحویل سال جدید با آیت‌الله‌العظمی حسین مظاهرى با گرامیداشت سال نو، براى وی و همه ملت بزرگ ایران آرزوى سالى پر خیر و برکت کرد.

اعتمادآنلاین| حسن روحانی رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی در آستانه تحویل سال جدید با آیت‌الله‌ العظمی حسین مظاهرى، با گرامیداشت سال نو، براى وی و همه ملت بزرگ ایران آرزوى سالى پر خیر و برکت کرد.

 

رئیس‌جمهور در این تماس با ابراز تشکر از توجهات و حمایت‌های همیشگى  مظاهرى، براى ایشان طول عمر همراه با سلامتى و عافیت آرزو کرد.

 

همچنین مظاهری از مراجع تقلید در این تماس با دعا براى رییس جمهور و همکاران وی در دولت جمهورى اسلامى، از تلاش‌ها و فعالیت گسترده دولت براى مبارزه با بیمارى کرونا، قدردانى کرده و تصریح کرد: خدمات دولت و مسوولان، خصوصاً فداکاری‌ها و مجاهدت بزرگ همه دست‌اندرکاران بهداشت و درمان به‌ویژه پزشکان و پرستاران عزیز، مایه افتخار و تحسین و تقدیر ملت فهیم ایران است و امید است.

 

این مرجع تقلید افزود: خداوند متعال به آنان بهترین پاداش دنیوى و اخروى، عنایت کنند و با دفع این بلیّه بزرگ، سالى قرین به شادى و امید و سلامتى را در سایه عنایات خاص حضرت ولی‌عصر«عج» براى همگان مرحمت فرمایند.

 

منبع: فارس 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها