6/4/2020
پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
رسیدگی به پرونده‌های قدیمی در دادگستری تهران اولویت است
محمدجواد حشمتی، رئیس کل دادگستری استان تهران:

رسیدگی به پرونده‌های قدیمی در دادگستری تهران اولویت است

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: رسیدگی به پرونده‌های قدیمی و پر شاکی از اولویت‌های اجرایی دادگستری کل استان تهران است.

اعتمادآنلاین| محمدجواد حشمتی، رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به برنامه های تحولی جاری در رسیدگی به پرونده‎‌های قضایی از کاهش میزان 7700 موردی پرونده‎‌های معوقه خبر داد و بیان کرد: یکی از علل مراجعات مکرّر به دستگاه قضا و مسئولان قوه قضاییه، درخواست برای رسیدگی به پرونده ‎های معوقه و پرشاکی است که با تلاش و کار جهادی همکاران و همچنین استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود شاهد دستیابی به نتایج مطلوب می باشیم.

 

وی رسیدگی به پرونده‌های قدیمی و پر شاکی را از اولویت های اجرایی دادگستری کل استان تهران برشمرد.

 

رئیس کل دادگستری استان تهران افزود: با وجود شرایط بحرانی ناشی از شیوع بیماری کرونا، حکم پرونده تعاونی مسکن کارگران منطقه برق تهران با دوازده هزار شاکی که از یازده سال پیش در جریان بوده، از جمله این موارد است. در این زمینه رئیس دستگاه قضا از تلاش‌های دادگستری کل استان تهران، برای رسیدگی فوری و به نتیجه رساندن پرونده ‎های پرشاکی با وجود شرایط خاص کشور نیز تقدیر کرد.

 

بر اساس این گزارش، اولین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی بیستم اسفند ماه برگزار شده است.

 

منبع: ایسنا 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها