3/7/2021
یکشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
استعفای «محمد بنا» تکذیب شد

استعفای «محمد بنا» تکذیب شد

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: به هیچ عنوان شایعات مطرح شده در خصوص قطع همکاری محمد بنا صحت ندارد.

اعتمادآنلاین| به دنبال مطرح شدن چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی غلامرضا محمدی در جلسه‌ای با مسئولان فدراسیون کشتی به صورت رسمی مخالفت خود را به برخی جزئیات اعلام کرد، اما محمد بنا با سکوتی که داشت و متعاقب آن پیامی که در فضای مجازی با این مضمون که «آمدن دلیل می‌خواهد، ماندن بهانه و رفتن هیچکدام» به اشتراک گذاشت مخالفت خود را به صورت غیر رسمی اعلام نمود و همین موضوع، شایعاتی را مبنی به جدایی او از سرمربیگری تیم ملی بوجود آورد.

 

بر همین اساس محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه این شایعات درست است گفت: به هیچ عنوان این خبر صحت ندارد و آن را تکذیب می‌کنم. محمد بنا جزو سرمایه‌های کشتی است و همچنان در خدمت تیم ملی خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: به زودی در جلسه‌ای که با محمد بنا خواهیم داشت در خصوص مباحث پیرامون کشتی فرنگی بحث و تبادل نظر صورت می گیرد تا در نهایت به یک جمع بندی کلی برسیم.

 

سخنگوی فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: هنوز چرخه انتخابی تیم ملی کشتی نهایی نشده و ما پس جلسات کارشناسی بیشتر با افراد اهل فن و البته نظر سرمربیان تیم‌های ملی آن را به صورت رسمی ابلاغ خواهیم کرد.

 

امامی در تاکید کرد: علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی معتقد است باید در قانون‌گذاری تامل شود، اما در اجرای آن باید سرعت به خرج داد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها