10/25/2021
دوشنبه، ۰۳ آبان ۱۴۰۰
جاده چالوس در تعطیلات عید فطر یک‌طرفه می‌شود

جاده چالوس در تعطیلات عید فطر یک‌طرفه می‌شود

سرهنگ رضا گودرزی اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی افزایش حجم تردد در محور کرج – چالوس در تعطیلات پیش‌رو، برای روان‌سازی تردد خودروها در این محور محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

اعتمادآنلاین| رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس در تعطیلات پیش رو خبر داد.

 

سرهنگ رضا گودرزی اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی افزایش حجم تردد در محور کرج – چالوس در تعطیلات پیش رو، برای روان‌سازی تردد خودروها در این محور محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

 

وی ادامه داد: بر این اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای پنجشنبه، شنبه و یکشنبه یکم، سوم و چهارم خرداد ماه تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج (میدان امیرکبیر) ممنوع بوده و با اعلام ماموران  پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 همین روزها تا عادی‌شدن وضعیت ترافیک از کرج (میدان امیرکبیر) به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

 

وی تاکید کرد: در صورت وجود ترافیک سنگین در جاده کرج- چالوس در روز جمعه دوم خرداد نیز با حضور ماموران پلیس راه  تصمیم‌گیری و محدودیت ترافیکی اجرا خواهد شد.

 

گودرزی  گفت: همچنین  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه، یعنی پنجم، هشتم و 9 خرداد الی دو بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 درهمان روزها تا عادی شدن وضعیت ترافیک از مرزن‌آباد بسمت کرج بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها