7/14/2020
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹
احتمال دارد پنجشنبه یازدهم ژوئن سویا و رئال بتیس داربی جنوب را برگزار کنند
رئیس لالیگا:

احتمال دارد پنجشنبه یازدهم ژوئن سویا و رئال بتیس داربی جنوب را برگزار کنند

پس از اظهارات پدرو سانچس، نخست وزیر اسپانیا در رابطه با امکان شروع لالیگا از هفته دوم ژوئن (نوزدهم خرداد) خاویر تباس، رییس لالیگا هم در این رابطه صحبت کرد.

اعتمادآنلاین| خاویر تباس اعلام کرد: در تلاش هستیم تا لالیگا با داربی سویا از سر گرفته شود.

 

به نقل از بی ساکر، پس از اظهارات پدرو سانچس، نخست وزیر اسپانیا در رابطه با امکان شروع لالیگا از هفته دوم ژوئن (نوزدهم خرداد) خاویر تباس، رییس لالیگا هم در این رابطه صحبت کرد. او گفت: باید دید تمرینات تیم ها چگونه پیش می رود. احتمال دارد یازدهم ژوئن یعنی پنجشنبه (22 خرداد) یک بازی در لالیگا داشته باشیم. ما مشتاق هستیم تا این دیدار را در یک روز خاص برگزار کنیم و به نوعی یک گرامیداشت هم خواهد بود. احتمال دارد پنجشنبه یازدهم ژوئن سویا و رئال بتیس داربی جنوب اسپانیا را برگزار کنند.

 

رئیس لالیگا در ادامه به برنامه بازیها اشاره کرد و گفت: زمانی که بتوانیم بازی نخست را برگزار کنیم برنامه چهار هفته دیگر را اعلام خواهیم کرد. به زودی این کار را خواهیم کرد.

 

تباس درباره گرمای هوا اظهار کرد: همیشه گرما ما را نگران می کند. دمای هر روز را بررسی خواهیم کرد و با توجه به آن ساعت بازی ها را مشخص خواهیم کرد. بازی های وسط هفته دیروقت است و در اواخر هفته ساعت های 17:00، 19:30 و 21:30 (به وقت محلی) خواهد بود.

 

رئیس لالیگا در پایان گفت: قطعا ادامه بازی های این فصل لالیگا برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها