7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
افرادی که آزاد شدند نشان دهند که لیاقت و صلاحیت عطوفت اسلامی را دارند
سردار لطفی:

افرادی که آزاد شدند نشان دهند که لیاقت و صلاحیت عطوفت اسلامی را دارند

رئیس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: همکاری ما با دستگاه قضائی در کنترل مجرمین همکاری خوبی است و لیست‌ افرادی که آزاد شدند را در اختیار ما قرار دادند و شروع به کنترل این افراد کردیم.

اعتمادآنلاین| سردار علیرضا لطفی  با اشاره به اقدامات پلیس آگاهی در دوران کرونایی، اظهار کرد: در ارتباط با بحث کرونا پلیس همانند سایر بخش‌ها درگیر این موضوع است. اولاً اقدامات بسیار مناسبی را بهداری پلیس و بخش‌های مرتبط انجام دادند چون پلیس جزو نادر دستگاه‌هایی است که با تمام توان کار را ادامه داد، همچنین با تمام توان در بخش‌های مختلف کار را در دستگیری متهمین، بازداشتگاه‌ها، همکاری با دادسراها، گشت‌زنی ها ادامه دادیم و کار ما تعطیل نشد.

 

وی افزود: شعار ما این است که با این ویروس منحوس کرونا باید زندگی کرد. منتهی با رعایت پروتکل‌ها و چهارچوب‌های بهداشتی لذا باید از همکاران و خانواده‌های همکاران تشکر کنم که در این شرایط خاص مردانه و شبانه‌روز ایستادند و کار را با رعایت پروتکل‌ها انجام می‌دهند.

 

به گفته سردار لطفی، در ارتباط با مجرمین دستگاه قضائی کار خوبی انجام داد و به نوعی در جهت رعایت کرامت انسانی بود که خاصیت نظام‌های اسلامی این طور است.

 

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: بخشی از زندانیان مشمول بخشودگی شدند. همکاری ما با دستگاه قضائی در کنترل مجرمین همکاری خوبی است و لیست‌ها را در اختیار ما قرار دادند و شروع به کنترل این افراد کردیم و هنوز هم کار را دنبال می‌کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: اینکه آزادی اینها زحمتی برای پلیس داشته باشد یا خیر، پلیس وظیفه خود را انجام می‌دهد. دستگاه قضائی متناسب با سیاست‌گذاری کلان کار خود را انجام می‌دهد ولی قطعاً اموراتی که مرتبط با پلیس است همراه و هماهنگ است بنابراین مشکلی در این حوزه نداریم.

 

مجرمین آزاد شده نشان دهند لیاقت عطوفت اسلامی را دارند

 

سردار لطفی گفت: اینها را به جد کنترل می‌کنیم و خوشبختانه دستگاه قضائی نیز اطلاع‌رسانی های لازم در راستای کنترل زندانیانی که آزاد شدند را داشته است. افرادی که رها شدند و از این عطوفت اسلامی استفاده کردند و بیرون آمدند تا در کنار خانواده‌ها باشند تا خدایی ناکرده دچار بیماری نشوند باید بدانند در صورت ارتکاب جرم، توسط پلیس دستگیر می‌شوند و قطعاً به شدیدترین وجه با آنها برخورد خواهد شد.

 

رئیس پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: لذا توصیه می‌کنم این افراد نشان دهند که لیاقت و صلاحیت این عطوفت اسلامی را دارند و دنبال جرم نروند و اگر دنبال جرم بروند در چرخه دستگیری پلیس قرار می‌گیرند و پلیس با هماهنگی مقامات قضائی آنها را دستگیر می‌کند و برخوردهای لازم را انجام خواهد داد.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها