7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
روحانی درباره آتش‌سوزی در جنگل‌های استان کهگیلویه و بویراحمد چه دستوری داد؟
رئیس‌جمهوری در گفت‌وگوی تلفنی با وزرای دفاع و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست:

روحانی درباره آتش‌سوزی در جنگل‌های استان کهگیلویه و بویراحمد چه دستوری داد؟

رئیس‌جمهوری در گفت‌وگوی تلفنی جداگانه با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست بر ضرورت بکارگیری تمام امکانات و تجهیزات برای مهار آتش‌سوزی در جنگل‌های استان کهگیلویه و بویراحمد و نیز برنامه‌ریزی برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه تاکید کرد.

اعتمادآنلاین| حسن روحانی، رئیس‌جمهوری روز شنبه در این تماس‌های تلفنی ضمن آگاهی از آخرین وضعیت آتش‌سوزی و اقدامات انجام شده برای اطفاء حریق بیان کرد: لازم است سریعا تمام اقدامات لازم و ضروری با بکار گیری تمامی امکانات و ظرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد و استان های همجوار برای جلوگیری از دامنه آتش سوزی و نیز اطفاء حریق بکار گرفته شود و از ضرر و زیان های بیشتر و تخریب محیط زیست جلوگیری گردد.

 

رییس جمهور همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به گرم شدن هوا و احتمال بروز آتش سوزی های مشابه بایستی پیش بینی ها و برنامه ریزی های لازم اتخاذ گردد تا از تکرار چنین حوادثی در آینده جلوگیری شود.

 

آقایان امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و عیسی کلانتری ریییس سازمان حفاظت محیط زیست در این گفت و گوهای تلفنی با ارایه گزارشی از آخرین وضعیت آتش سوزی در مناطق  جنگلی استان  کهگیلویه و بویراحمد، اقدامات انجام شده برای مهار آتش سوزی را تشریح کردند.

 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها