7/15/2020
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
ویروس کرونا| نخست‌وزیر ارمنستان هم کرونایی شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| نخست‌وزیر ارمنستان هم کرونایی شد

نیکول پاشینیان، نخست‌وزیر ارمنستان در یک لایو در صفحه شخصی‌اش در فیسبوک اعلام کرد آزمایش ویروس کرونای وی مثبت شده و او قطعا به این ویروس مبتلا شده است.

اعتمادآنلاین| ویروس کرونا نه تنها برای مردم عادی خطر دارد بلکه به سیاستمداران هم رحم نمی‌کند. در ادامه ابتلای شخصیت‌های برجسته جهانی به ویروس کرونا، نخست‌وزیر ارمنستان اعلام کرد به ویروس کرونا مبتلا و نامش به لیست سیاستمدارانی که مبتلا به این ویروس شده‌اند، اضافه شد. او تاکید کرد ویروس کرونا به خانواده‌اش هم سرایت کرده است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، نیکول پاشینیان، نخست‌وزیر ارمنستان در یک لایو در صفحه شخصی‌اش در فیسبوک اعلام کرد آزمایش ویروس کرونای وی مثبت شده و او قطعا به این ویروس مبتلا شده است.

 

پاشینیان افزود: هیچ نشانه‌هایی از این بیماری را در خود احساس نمی‌کرده اما تصمیم گرفته شد من تحت آزمایش قرار بگیریم. حالا و پس از مثبت شدن جواب آزمایش ابتلا به ویروس کرونا من تصمیم دارم به مبارزه با این ویروس بپردازم.

 

او تاکید کرد تمام اعضای خانواده‌اش نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.

 

گفتنی است جمهوری ارمنستان با 3 میلیون جمعیت بیش از 9000 مورد ابتلای قطعی و حداقل 139 مورد مرگ را بر اثر ویروس کرونا به ثبت رسانده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها