7/15/2020
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
سعادتمند متوجه قرارداد کارگزار قبلی با استقلال نشده بود
اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال:

سعادتمند متوجه قرارداد کارگزار قبلی با استقلال نشده بود

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که مدیرعامل باشگاه متوجه قرارداد کارگزار قبلی نشده بود و اظهاراتش ناشی از همین موضوع بوده است.

اعتمادآنلاین| اسماعیل خلیل‌زاده در خصوص مصاحبه سعادتمند و اینکه به نظر می‌رسد مخاطب حرف‌های مدیرعامل استقلال او بوده، گفت: با  آقای سعادتمند دیدار و صحبت کردم و او گفت که اصلا چنین چیزی نبود. شرکت آریا برتر ادعا دارد که باشگاه کارگزاری را به غیر واگذار کرده و به همین دلیل از باشگاه استقلال شکایت کرده ولی جلوی پرداخت ها گرفته نشده است. 

 

رئیس هیئت مدیره استقلال افزود: قرارداد یک متمم داشت که 40 میلیون بابت هر روز دیرکرد از سوی استقلال پرداخت نشود که سعادتمند متوجه آن قرارداد نشده بود. آریا برتر دو قرارداد دارد؛ یک قرارداد کارگزاری که درآمدها به حالت شراکت است و یک قرارداد هم پرداخت پول به صورت قرض‌الحسنه که این شرکت از خرداد تا اسفند ماه سال گذشته در این مورد پرداختی داشته اما سعادتمند متوجه این دو قرارداد نشده بود.

 

وی ادامه داد: قرارداد جدید با کارگزار جدید بسته شده و نزدیک 12 میلیارد پول داده است. ما یک قرارداد با آریا برتر داریم که از ماه خرداد سال گذشته پرداختی داشته است.

 

خلیل‌زاده که با برنامه فوتبال برتر گفت‌وگو می‌کرد درخصوص اینکه سعادتمند گفته است افرادی نمی گذارند کار کنیم منظورش چه کسی است؟ گفت: باید از خود ایشان بپرسید. ما با هم اختلاف نظر داریم ولی دعوا نداریم. به  ایشان هم گفتم اگر منظورتان من هستم بنده جواب دارم. فردا قرار است جلسه ای بین کارگزار قبلی و فعلی برگزار کنیم تا مشکلات حل شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که داستان استعفایش به کجا انجامید گفت: پیش از این استعفا داده بودم ولی تا زمانی که وزیر ورزش بخواهد به کار خودم در باشگاه ادامه می دهم.

 

منبع: تسنیم

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها