7/10/2020
جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹
توییت ملانیا ترامپ درباره برگزاری اعتراضات صلح آمیز

توییت ملانیا ترامپ درباره برگزاری اعتراضات صلح آمیز

منتقدان، توئیت‌های بانوی نخست آمریکا را که در آنها خواستار برگزاری اعتراضات صلح‌آمیز در پی مرگ سیاهپوست آمریکایی بی سلاح به دست یک افسر سفیدپوست پلیس شده بود، مورد حمله قرار دادند.

اعتمادآنلاین| به نوشته روزنامه یو اس ای تودی، ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهوری آمریکا در روزهای اخیر در بیانیه‌ای عمومی درباره اعتراضات در شهرهای مختلف آمریکا شامل واشنگتن نوشت، از بابت احساسات خشونت آمیز ناراحت شده است.

 

وی در یکی از توئیت‌هایش نوشت: از اینکه می‌بینم کشورم و جوامع تخریب و غارت می‌شوند، ناراحت هستم. از همه می‌خواهم تا در صلح اعتراض کنند و بر حفاظت از یکدیگر تمرکز کنند و ملت بزرگ ما را التیام بخشند.

 

ملانیا ترامپ روز جمعه نیز دو توئیت درباره این اعتراضات منتشر کرده بود.

 

بانوی نخست آمریکا به دلیل این اعتراضات ملی که مربوط به کشته شدن جورج فلوید، سیاهپوست آمریکایی بی‌سلاح به دست افسر سفید پوست پلیس در مینیاپولیس می‌شود، اشاره نکرده بود.

 

وی در توئیت روز جمعه خود نوشته بود:‌ کشور ما مجوز راهپیمایی‌های صلح‌آمیز را می‌دهد اما دلیلی برای خشونت نیست. می‌بینم که شهروندان ما در برابر کووید -19 متحد هستند و از یکدیگر محافظت می‌کنند. تسلیت عمیق من برای خانواده جورج فلوید است. به عنوان یک ملت، بیایید بر التیام، عبادت و صلح تمرکز کنیم.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها