«سمفا» با 464 سالن سینما آغاز به کار کرد/ 4 سامانه فروش بلیت معرفی شد | اعتمادآنلاین
9/21/2020
دوشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
«سمفا» با 464 سالن سینما آغاز به کار کرد/ 4 سامانه فروش بلیت معرفی شد
محمدرضا فرجی:

«سمفا» با 464 سالن سینما آغاز به کار کرد/ 4 سامانه فروش بلیت معرفی شد

مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم از آغاز فعالیت «سمفا» با 464 سالن سینما خبر داد و توضیح داد 201 سینما با 464 سالن به «سمفا» وصل شده‌اند.

اعتمادآنلاین| محمدرضا فرجی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم با اشاره به اینکه 201 سینما با 464 سالن به «سمفا» متصل شده‌اند، گفت: در سال گذشته این سینماها نود و دو درصد از فروش سینمای ایران را داشته‌اند و تمام این سینماها در حال حاضر به سامانه مدیریت فروش و اکران (سمفا) متصل هستند.

 

مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم ادامه داد: با توجه به آنکه بازگشایی سینماها امری داوطلبانه است در شروع به کار مجدد سینماها احتمالاً تعدادی از سینماها و سالن‌ها فعال نخواهند بود، پیش بینی می‌شود سایر سینماها و سالن‌های نمایش فعال نیز در چند روزه آینده به ترتیب درخواستشان به سامانه فروش سمفا ارائه شود و مشکلی برای بلیت فروشی نداشته باشند.

 

فرجی با اشاره به اسامی فروشنده‌های برخط گفت: این فروشنده‌ها عبارتند از آپ، ایرانتیک، سینما بلیت و سینماتیکت، که مخاطب می‌تواند از هر یک از این 4 سامانه، بلیت خود را خریداری کند. در چنین شرایطی رقابت این سامانه‌ها نهایتاً به نفع فیلم، سینمادار و مخاطب خواهد بود.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها