8/12/2020
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
سارقان، قاچاقچیان و موادفروشان تهران دستگیر شدند
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد:

سارقان، قاچاقچیان و موادفروشان تهران دستگیر شدند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با اجرای طرح رعد مبارزه سختی با سارقان، قاچاقچیان، مالخران و تمام افرادی که نظم عمومی را بر هم می زنند، انجام می شود.

اعتمادآنلاین| سردار حسین رحیمی در سی و ششمین مرحله از طرح رعد که ظهر امروز در مقر مرکزی فاتب برگزار شد، گفت: طرح رعد از 2 سال پیش آغاز شد که این طرح محصول تلاش همکاران ما در کلانتری‌ها است؛ با اجرای طرح مذکور مبارزه سختی با سارقان، قاچاقچیان، مالخران و تمام افرادی که نظم عمومی را بر هم می زنند، انجام می شود.

 

وی با بیان اینکه در این طرح دو انبار توقیف و 300دستگاه خودرو کشف شد، گفت: متأسفانه روند ورود قاچاق کالا یک روند افزایشی به سمت پایتخت دارد.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد:‌ در این طرح 645 سارق، زورگیر، مالخر که در قالب 21 باند فعالیت می کردند، دستگیر شدند که 217 نفر از دستگیر شدگان سابقه دار هستند.

 

رحیمی با بیان اینکه در این طرح 11هزار و 813 نوع اموال مسروقه به ارزش بیش از  هشت میلیارد تومان کشف شد، گفت: در این طرح 22 قبضه سلاح جنگی و شکاری، 161 قبضه سلاح سرد، 212 خودرو و موتورسیکلت کشف و842 پرونده سرقت به سرانجام رسید.

 

وی تصریح کرد: در این طرح 177 خرده فروش مواد مخدر دستگیر، 240 معتاد متجاهر جمع آوری، 25کیلوگرم مواد مخدر کشف و 28هزار و 256 قلم کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد تومان کشف شد.

 

 رحیمی، کشف 28 هزار و 256 قلم کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد تومان و 313 دستگاه خودرو قاچاق، دستگیری 33 نفر در این رابطه را از دیگر اقدامات پلیس در این طرح برشمرد.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: در این طرح، در مجموع  1460 نفر که در زمینه سرقت، قاچاق کالا، زورگیری، توزیع مواد مخدر ... که در قالب 34 باند فعالیت می کردند، دستگیر و یک هزار و 142 پرونده کشف شد که ارزش ریالی اموال کشف شده در این طرح 521 میلیارد و 791 میلیون تومان برآورد شده است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها