10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
تقویت کشاورزی، یکی از راه‌های رسیدن به جهش تولید است
نماینده مجلس:

تقویت کشاورزی، یکی از راه‌های رسیدن به جهش تولید است

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم توجه به مولفه‌های که می تواند تحقق جهش تولید را تسهیل کند، تاکید کرد که برای تحقق این مهم می‌توانیم به حوزه کشاورزی و ظرفیت‌های این حوزه تمرکز کنیم.

اعتمادآنلاین| عباس جهانگیرزاده درباره رویکرد مجلس یازدهم نسبت به تحقق موضوع جهش تولید گفت: برای تحقق این مهم می‌توانیم به حوزه کشاورزی تمرکز لازم را داشته باشیم. بسیاری از همکاران در مجلس معتقدند برای جبران منابعی که در امر فروش نفت به دلیل تحریم‌ها کاهش یافته باید با جدیت به موضوع کشاورزی بپردازیم؛ چراکه این حوزه می‌تواند  ضمن این‌که امنیت قضایی کشور را تامین کند، با صادرات یک ارزآوری مطلوب برای کشور به همراه داشته باشد.

 

وی افزود: به همین دلیل دغدغه بسیاری از نمایندگان مجلس بر این است که فعالیت را در این زمینه متمرکز کنیم؛ اگرچه در عمل باید شاهد این موضوع باشیم نه صرفا در سخن. برای مثال در همین امر تولیدات کشاورزی برای حوزه انتخابیه طرح‌های را ارائه دادیم تا با امید به خدا تولیدات را به دو برابر برسانیم.

 

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موانع تولید بسیاری را در کشور شاهد هستیم وزارت اقتصاد و دارایی خیلی خودش را متولی این بحث نمی‌داند. ما به دنبال این هستیم  که متولیان قوانین مرتبط با این حوزه را پید کنیم. با امید به خدا با تشکیل کمیسیون‌های تخصصی مجلس این امر را پیگیری خواهیم کرد تا حداقل یکی از وزارت خانه‌ها به عنوان متولی این امر ریل گذاری را دنبال کند تا سرمایه گذار دچار سردرگمی نباشد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها