1/25/2021
دوشنبه، ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
لبنان در آستانه بحران شدید اقتصادی قرار گرفت
«اعتمادآنلاین» گزاش می‌دهد:

لبنان در آستانه بحران شدید اقتصادی قرار گرفت

بسیاری از مردم لبنان با بحران شدید اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند و وضعیت اقتصادی‌شان چنان بر آنان فشار آورده که مجبور به تهاتر لوازم شخصی خود با مایحتاج روزمره زندگی شده‌اند.

اعتمادآنلاین| لبنان در آستانه بحران شدید اقتصادی قرار گرفته است. بسیاری از مردم لبنان با بحران شدید اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند و وضعیت اقتصادی‌شان چنان بر مردم لبنان فشار آورده که مجبور به تهاتر لوازم شخصی خود با مایحتاج روزمره زندگی شده‌اند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های عربی با استناد به برخی از گروه‌ها و صفحات ایجادشده در شبکه‌های اجتماعی خبر دادند، شدت بحران اقتصادی و مالی در لبنان به حدی زیاد است که بسیاری از مردم خود را در آستانه فقر مطلق یافته و در میان این مشکلات راهی جز مبادله ملزومات و اسباب خانه خود با غذا، شیر خشک و پوشک بچه نمی‌یابند.

 

در حال حاضر صفحاتی همچون تهاتر لبنانی و... در شبکه‌های اجتماعی‌ای همچون فیس‌بوک راه‌اندازی شده و مردم مایحتاج و اسباب و اثاثه خود را برای دریافت غذا و دیگر ملزومات و نیازهای اساسی خانواده در معرض معاوضه قرار می‌دهند.

 

به گفته کارشناسان، فشار آمریکا و اروپا و همدستی کشورهایی همچون عربستان سعودی و امارات متحده باعث بروز چنین مشکلاتی برای مردم لبنان شده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها