2/25/2021
پنج شنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۹
زمان بازگشایی سینما‌های لس آنجلس عقب افتاد

زمان بازگشایی سینما‌های لس آنجلس عقب افتاد

روز دوشنبه سینمای AMC اعلام کرد که زمان بازگشایی شعبه‌های این سینما در سراسر کشور از 26 ژوئیه دو هفته به عقب افتاده و 30 ژوئیه بازگشایی خواهند شد.

اعتمادآنلاین| اریک گارستی شهردار کالیفرنیا روز دوشنبه اعلام کرد روند بازگشایی سینما‌ها در این شهر را متوقف کرده است چرا که میزان مبتلایان به ویروس کرونا در حال افزایش است.


لس آنجلس، بزرگترین بازار سینمای ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود.


گارستی به طور مختصر اعلام کرد: ما یک توقف جدی را در بازگشایی مشاغلی مثل سینماها، زمین‌های بازی، سالن‌های کنسرت، پارک‌های موضوعی و دیگر مکان‌های مربوط به سرگرمی ایجاد کرده ایم. علاوه بر این او اعلام نکرد چه تاریخی به سینما ها برای بازگشایی چراغ سبز نشان خواهد داد.


صنعت سینما و فیلم از میانه ماه مارس به خاطر تعطیلی‌های ناشی از ویروس کرونا فلج شده است. ده‌ها هزار از کارکنان این صنعت برای جلوگیری از ورشکستی و افزایش بدهی سینماها از کار معلق شده اند.


روز دوشنبه، سینمای AMC، بزرگترین سینمای زنجیره‌ای آمریکا نیز اعلام کرد که زمان بازگشایی شعبه‌های این سینما در سراسر کشور از 26 ژوئیه دو هفته به عقب افتاده و به این ترتیب 30 ژوئیه بازگشایی خواهند شد. گفته شده تغییر تاریخ بازگشایی با در نظر گرفتن زمان اکران فیلم‌های مورد انتظار «مولان» و «انگاشته» صورت گرفته و شاید تعویق دیگری در تاریخ اکران آن‌ها نداشته باشیم.

 

سینمای AMC در 14 کشور اروپا و خاورمیانه شعبه دارد؛ انتظار می رود که یک هزار شعبه جهانی این سینما تا اوایل ماه آگوست بازگشایی شوند.


گارستی در نهایت اعلام کرد که افزایش شمار مبتلایان به کرونا در روز‌های اخیر نشان دهنده آن است که زمان ایجاد اصلاحاتی در محل تجمعات است.


به گفته فرماندار ایالت آریزونا، سینما‌های این منطقه با افزایش شمار مبتلایان کرونا به مدت سی روز دیگر بسته شده اند.

 

گزارش شده است که هفته گذشته از 93 سینمای موجود در آریزونا 13 مورد آن‌ها باز بوده اند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها