10/24/2020
شنبه، ۰۳ آبان ۱۳۹۹
ویروس کرونا| کویتی‌ها با خرید میلیاردی از 110 روز قرنطینه انتقام گرفتند
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| کویتی‌ها با خرید میلیاردی از 110 روز قرنطینه انتقام گرفتند

کویتی‌ها بعد از 110 روز قرنطینه و محدودیت رفت‌وآمد به دلیل شیوع ویروس کرونا، در دومین مرحله از آزادی حضور در فروشگاه‌ها، 55 میلیون دینار خرید کردند.

اعتمادآنلاین| ویروس کرونا رفتارهای مردم جهان را هم تغییر داده است. شیوع ویروس کرونا باعث شده که سبک زندگی مردم تغییرات شگرفی داشته باشد و تحت تاثیر این ویروس اتفاقات عجیبی هم در کشورهای مختلف رخ دهد. یکی از این کشورها که ویروس کرونا رفتارهای مردمش را تغییر داده، کویت است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، کویتی‌ها بعد از 110 روز قرنطینه و محدودیت رفت‌وآمد به دلیل شیوع ویروس کرونا، در دومین مرحله از آزادی حضور در فروشگاه‌ها، 55 میلیون دینار خرید کردند.

 

روزنامه کویتی الرأی در گزارشی از این هجوم گسترده خبر داد، مردم کویت در اولین روز از دومین مرحله کاهش محدودیت‌های قرنطینه‌ای به دلیل شیوع ویروس کرونا، با یورش به فروشگاه‌ها ترافیک شدیدی در پوزهای فروشگاهی ایجاد کردند.

 

به نوشته این روزنامه کویتی، شهروندان و افراد مقیم در کویت دیروز 55 میلیون دینار (معادل 368 میلیارد و 500 میلیون تومان) از فروشگاه‌ها خرید کردند تا ثابت کنند نه فقط در پی خروج از خانه و گشت‌زنی در بازار، بلکه به دنبال خرید هم هستند.

 

با یک حساب ساده می‌توان گفت کویتی‌ها 368 میلیارد تومان در یک روز از فروشگاه‌ها خرید کردند و خروج از قرنطینه را با به چالش کشیدن قدرت دستگاه‌های پوز در دریافت پول‌هایشان جشن گرفتند.

 

از نکات قابل توجه تشکیل صف‌های طویل در مقابل برخی از فروشگاه‌ها به رغم توصیه‌های رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بود که از دید رسانه‌ها مغفول نماند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها