8/5/2020
چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
ویروس کرونا| پافشاری برای برگزاری عروسی، داماد هندی را راهی گورستان کرد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| پافشاری برای برگزاری عروسی، داماد هندی را راهی گورستان کرد

پافشاری بر برگزاری عروسی داماد هندی را راهی گورستان کرد و 111 نفر از مدعوین را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به بیمارستان کشاند.

اعتمادآنلاین| ویروس کرونا همچنان در جهان تلفات بیشتری به بار می‌آورد. هر چند که هشدارهای فراوانی در کشورهای مختلف درباره ویروس کرونا داده می‌شود اما هنوز برخی خطرات ویروس کرونا را باور نکرده‌اند. در تازه‌ترین مورد پافشاری بر برگزاری عروسی، داماد هندی را راهی گورستان کرد و 111 نفر از مدعوین را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به بیمارستان کشاند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌ها به نقل از مسئولان ایالت بیهار هند خبر دادند، یک مرد 26ساله با وجود اینکه علامت‌هایی از بیماری در خود داشت بر برگزاری عروسی‌اش پافشاری کرد و همین باعث مبتلا شدن بسیاری از مدعوین و مرگ خود او شد.

 

به گفته مسئولان، این مرد پانزدهم ماه ژوئن ازدواج کرد و 2 روز بعد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان سپرد.

 

بعد از آن مشخص شد 111 نفر از مدعوین به این جشن عروسی نیز دچار این بیماری شده و راهی بیمارستان یا قرنطینه شدند.

 

پزشکان اعلام کردند نمی‌دانند او خود منشاء اصلی انتقال ویروس کرونا به دیگر مهمانان بوده یا شخص دیگری این بیماری را به او و مدعوین منتقل کرده است، چون خانواده داماد فوراً جسد او را سوزاندند.

 

با این حال اطرافیان داماد می‌گویند او پیش از آغاز مراسم دچار تب بود و به او پیشنهاد کردند برای کاهش دمای بدنش از تب‌بر استفاده کند.

 

گفته می‌شود 300 نفر در عروسی این مرد هندی شرکت کرده و 200 نفر نیز 2 روز بعد در تشییع جنازه‌اش حضور یافتند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها