8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
در گزارش ویدئویی «اعتمادآنلاین» ببینید:

ویروس کرونا| دولت یا مردم؛ چه کسی در اوج‌گیری دوباره کرونا مقصر است؟

تازه‌ترین تصمیم دولت برای کاهش ابتلا به کرونا در ایران اجباری شدن استفاده از ماسک در مکان‌های عمومی است، اما این تصمیم که قرار است از روز پانزدهم تیرماه اجرایی شود در کاهش ابتلا به کرونا تاثیر خواهد داشت؟ آیا همه ما بعد از تصمیم دولت در مکان‌های عمومی از ماسک استفاده خواهیم کرد؟

اعتمادآنلاین| همزمان با اوج‌گیری دوباره ویروس کرونا در ایران و افزایش آمار ابتلا و مرگ این ویروس تعدادی از استان‌های کشور در وضعیت قرمز و هشدار قرار گرفتند. استان تهران یکی از استان‌هایی است که به گفته سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، در وضعیت هشدار به سر می‌برد و ممکن است طی چند روز آینده به جمع استان‌های وضعیت قرمز کرونا اضافه شود.

 

در این میان عده‌ای بر این باورند که تصمیمات کرونایی دولت باعث شده تا بعد از کاهش نسبی شیوع و ابتلا به ویروس کرونا تا اوایل خردادماه موج دوم این ویروس در کشور آغاز شود و برخی عقیده دارند این خود مردم هستند که با در نظر نگرفتن نکات ساده بهداشتی و رعایت نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی همه‌گیری کرونا را سرعت می‌بخشند.

 

تازه‌ترین تصمیم دولت برای کاهش ابتلا به کرونا در ایران اجباری شدن استفاده از ماسک در مکان‌های عمومی است، اما این تصمیم که قرار است از روز پانزدهم تیرماه اجرایی شود در کاهش ابتلا به کرونا تاثیر خواهد داشت؟ آیا همه ما بعد از تصمیم دولت در مکان‌های عمومی از ماسک استفاده خواهیم کرد؟ اعتمادآنلاین به همین بهانه به سراغ مردم رفته و نظر آنها را جویا شده است. گزارش ویدئویی اعتمادآنلاین را در ادامه ببینید.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها