8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پایان‌ ویروس کرونا‌ با پیشگیری؛ غرغره گلو با محلول آب و نمک

پایان‌ ویروس کرونا‌ با پیشگیری؛ غرغره گلو با محلول آب و نمک

برخی دانشمندان به صدراعظم و وزیر بهداشت آلمان پیشنهاد کردند تا از مردم بخواهند که یک کار ساده را که انجام غرغره گلو با محلول نیمه‌داغ آب‌ونمک است، هر روز چند بار انجام دهند.

اعتمادآنلاین| دانشمندان آلمانی پس‌از یک رشته تحقیقات اعلام کرده‌اند که ویروس‌کرونا نه‌ فقط مانند ویروس‌سارس2002 در ریه‌ها تکثیر میشود، بلکه ظرف یک هفته اول آلوده‌ شدن فرد، در گلوی او بطور گسترده تکثیر می‌شود.


این دانشمندان به صدراعظم و وزیر بهداشت آلمان پیشنهاد کردند تا از مردم بخواهند که یک کار ساده را که انجام غرغره گلو با محلول نیمه‌داغ آب‌ونمک است، هر روز چند بار انجام دهند.


آنها از مدت‌ها پیش تاکید بر ضرورت انجام این کار داشتند و اکنون با توجه به اعلام نتیجه آزمایشاتی که توسط بیولوژیست‌های آلمانی در ارتباط با تکثیر ویروس‌کرونا در گلو انجام شده است، بار دیگر بر ضرورت انجام غرغره با محلول آب نیمه‌داغ و نمک تاکید کرده است ...

 

تاکید دانشمندان آلمانی به وزارت بهداشت آلمان این است: اگر همه مردم در هر روز چندین بار گلوی خود را بوسیله غرغره با محلول نیمه‌داغ آب‌ونمک ضدعفونی و گندزدایی کنند، ظرف یک هفته این ویروس به طور کامل در سراسر آلمان از بین می‌رود.

 

نتیجه آزمایشات نشان داده، با غرغره‌کردن با محلول آب‌ و نمک، دائما گلوی خود را به یک محیط کاملاً قلیایی تبدیل میکنیم و چنین محیطی بدترین محیط برای کرونا‌ویروس است، زیرا با آب‌ونمک، PH دهان‌وگلو تغییر می‌کند و تبدیل می‌شود به یک PH قلیایی، و اگر ما با غرغره با محلول نیمه‌داغ آب‌ونمک بطور مکرر گلوی خود را در هر روز چند بار قلیایی کنیم، فرصتی به کرونا‌ویروس نمیدهیم که تکثیر شود.

 

بنابراین ضرورت دارد که همه مردم هر روز و به صورت یک عادت، روزی چند بار به خصوص صبح‌وشب و قبل‌از خروج احتمالی از خانه و بعداز بازگشت به خانه، با محلول نیمه‌داغ آب‌ونمک غرغره کنند تا در همان دوره اولیه اصلاً به ویروس‌کرونا اجازه تکثیر ندهیم.

 

بیایید از همه مردم خواهش کنیم که این توصیه بهداشتی مهم و حداقل بی‌ضرر را با دقت انجام دهند

با انتشار گسترده این مطلب شما هم در حلقه مقابله‌کنندگان با شیوع ویروس‌کرونا قرار بگیرید.

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها