8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
منچستر تیم هیجان‌انگیزی است
ماتیچ:

منچستر تیم هیجان‌انگیزی است

نمانیا ماتیچ که قراراد قبلی‌اش با منچستریونایتد در پایان فصل جاری به پایان می‌رسید، با امضای قرارداد سه ساله جدیدی خود را تا پایان ماه ژوئن 2023 به این باشگاه انگلیسی متعهد کرد.

اعتمادآنلاین| این هافبک صربستانی نقش بسزایی در روند شکست‌ناپذیری تیم تحت‌هدایت اولگنار سولسشایر در 16 بازی اخیر در تمامی رقابت‌ها داشته است و پاداش عملکرد خوبش را با تمدید قرارداد گرفت.

 

این هافبک 31 ساله که از زمانی که در سال 2017 از چلسی به منچستریونایتد پیوسته، تاکنون در 114 بازی برای شیاطین سرخ به میدان رفته، پس از تمدید قراردادش به سایت رسمی این باشگاه گفت: خیلی خوشحالم که می‌توانم به بودن از بخشی از این باشگاه بزرگ ادامه دهم. به عنوان بازیکن هنوز می‌توانم کارهای زیادی انجام دهم و چیزهای زیادی برای به دست آوردن در دوران حرفه‌ای‌ام دارم و انجام این کار با منچستریونایتد مایه افتخار من است.  

 

ماتیچ افزود: منچستریونایتد تیم هیجان‌انگیزی است که می‌توان عضوش بود، ما ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار داریم و رفاقت فوق‌العاده‌ای بین بازیکنان تیم وجود دارد. ما در مقطع کلیدی فصل هستیم و عالی بازی می‌کنیم اما باید در بالاترین سطح تا پایان فصل به تلاش خود ادامه دهیم و مایه غرور هواداران‌مان شویم.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها