1/18/2021
دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹
بارسلونا قید خرید مارتینس را زد؟

بارسلونا قید خرید مارتینس را زد؟

مهلت محدود مشتریان لائوتارو مارتینس برای خرید این بازیکن از اینتر با پرداخت غرامت 111 میلیون یورویی فسخ قراردادش امروز (سه‌شنبه) به پایان می‌رسد اما به نظر می‌رسد که باشگاه بارسلونا با وجود همه گمانه‌زنی‌ها برنامه‌ای برای پرداخت این رقم ندارد و مارتینس یک فصل دیگر هم در سن‌سیرو خواهد ماند.

اعتمادآنلاین| گویا با فشارهای اقتصادی وارده آمده به باشگاه‌ بارسلونا بعد از تعلیق مسابقات این تیم در نتیجه شیوع کرونا، تلاش آنها هم برای خرید بازیکنی که مسی تأییدش کرده، منتفی است.

 

خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا در این باره به شبکه رادیو کاتالونیا گفت: لائوتارو؟ من درباره نقل و انتقالات حرف نمی‌زنم. ما در تقویم‌مان هیچ تاریخی را به عنوان مهلت تکمیل یک خرید مشخص نکرده‌ایم.

 

در همین حال جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر هم در گفت‌و‌گو با DAZN خیال هواداران اینتر را از بابت ماندن مارتینس آسوده کرد. او گفت: ما قهرمانان‌مان را نمی‌فروشیم، مگر اینکه خود او اصرار به رفتن داشته باشد.

 

تا کنون مارتینس درباره برنامه‌هایش برای آینده هیچ توضیحی نداده اما گفته می‌شود که او نسبت به پیوستن به بارسلونا مدیران اینتر را تحت فشار قرار نمی‌دهد. بارسایی‌ها هم ترجیح می‌دهند فعلاً دست نگه دارند و در زمانی دیگر اینتر را متقاعد به مذاکره و پایین آوردن قیمت فروش مارتینس کنند.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها