4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
بررسی شرایط پروازهای خارجی
رضا جعفرزاده سخنگوی هواپیمایی کشوری تشریح کرد:

بررسی شرایط پروازهای خارجی

رضا جعفرزاده گفت: شرکت‌های هواپیمایی نیز موظفند نسبت به نحوه فروش بلیت‌های خود نظارت دقیق داشته باشند و پس از دریافت مجوز پرواز به کشورهای خارجی برای فروش بلیت‌های خود اقدام کنند.

اعتمادآنلاین| فروش بلیت تحت عنوان تور خارج از کشور منوط به نظریه عمومی کشورهای مختلف دارد و در حال حاضر کشورهایی که همواره مقصد توریستی بوده‌اند، پذیرای مسافران نیستند. رضا جعفرزاده گفت: ایجاد تعهد برای مسافران قبل از فراهم شدن شرایط لازم برای پروازهای خارجی برخورد قانونی در پی خواهد داشت.


وی افزود: در حال حاضر کشور ترکیه پذیرای اتباع خود و مسافرانی که تبعیت آن کشور هستند و کسانی است که دارای ویزای کاری هستند، خواهد بود و تبلیغات اعزام توریست به این کشور صحت ندارد و مسافران باید از صحت و سقم بلیتی که دریافت می‌کنند مطلع باشند.

 

 

جعفرزاده تصریح کرد: شرکت‌های هواپیمایی نیز موظفند نسبت به نحوه فروش بلیت‌های خود نظارت دقیق داشته باشند و پس از دریافت مجوز پرواز به کشورهای خارجی برای فروش بلیت‌های خود اقدام کنند.


وی افزود: شرایط پروازهای خارجی منوط به وضعیت شیوع بیماری آن کشورها و نوع پذیرش مسافران و شرایط اعلامی آن‌ها خواهد بود.


جعفرزاده ادامه داد: انتظار می‌رود مسافران به تبلیغات مراکز فروش غیرمعتبر توجهی نکنند و قبل از سفر از وضع پروازهای آن مسیرها مطلع شوند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir گزارش دهند.

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها