8/5/2020
چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
دور دنیا| مجسمه ملانیا ترامپ در زادگاهش به آتش کشیده شد+ عکس
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| مجسمه ملانیا ترامپ در زادگاهش به آتش کشیده شد+ عکس

مردم اسلوونی در اعتراض به سیاست‌های دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مجسمه همسرش ملانیا را که در زادگاهش نصب شده بود به آتش کشیدند.

اعتمادآنلاین| مردم اسلوونی در اعتراض به سیاست‌های دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مجسمه همسرش ملانیا را که در زادگاهش نصب شده بود به آتش کشیدند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌ها خبر دادند، این حادثه در تاریخ چهار جولای، روز استقلال آمریکا، به وقوع پیوست و بخش‌هایی از مجسمه چوبی ملانیا ترامپ که در شهر «سوینیکا»ی اسلوونی زادگاهش نصب شده بود در آتش سوخت.

 

براد داونی هنرمند آمریکایی مقیم برلین که ایده نصب این مجسمه از آن او بود به خبرگزاری‌ها گفت: پلیس اسلوونی وقوع این حادثه را به من اطلاع داد و من از آنها خواستم بقایای مجسمه را هرچه سریع‌تر از میدان شهر بردارند.

 

سخنگوی پلیس اسلوونی هم اعلام کرد، تحقیقات در این باره ادامه دارد و بعد از تکمیل تحقیقات نتایج آن در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت.

 

پیش از این چند مجسمه در آمریکا و چند کشور جهان در اعتراض به تبعیض و نابرابری سازمان‌یافته و رسمی در آمریکا به زیر کشیده شده بودند که واکنش تند دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور را برانگیخت.

 

دفتر ملانیا ترامپ هم حاضر به هیچ اظهارنظری راجع به این اتفاق نشد.

 

مجسمه1

مجسمه2

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها