8/12/2020
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
شناسایی راهکار‌های تامین ارز برای کالا‌های اساسی
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبر داد:

شناسایی راهکار‌های تامین ارز برای کالا‌های اساسی

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس گفت: در راستای رهنمود‌های مقام معظم رهبری و به منظور تعامل موثر و هم‌افزایی قوای سه‌گانه برای حل مسائل و مشکلات اصلی کشور موضوع راهکار‌های تامین ارز برای کالا‌های اساسی در جلسه‌ی تخصصی فردا (دوشنبه، 23 تیرماه) با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

اعتمادآنلاین| مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نشست قالیباف با وزرای اقتصادی و رئیس کل بانک مرکزی جهت شناسایی راهکار‌های تامین ارز برای کالا‌های اساسی خبر داد.

 

بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نشست محمدباقر قالیباف با وزرای اقتصاد و دارایی، نفت، جهاد کشاورزی، سرپرست صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل بانک مرکزی از فردا (دوشنبه، 23 تیرماه) در مجلس شورای اسلامی خبر داد و درباره هدف از برگزاری این جلسه گفت: در راستای رهنمود‌های مقام معظم رهبری و به منظور تعامل موثر و هم افزایی قوای سه گانه برای حل مسائل و مشکلات اصلی کشور موضوع راهکار‌های تامین ارز برای کالا‌های اساسی در جلسه‌ی تخصصی فردا با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

 

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه علاوه بر وزرای صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و دارایی، نفت و جهاد کشاورزی و رئیس کل بانک مرکزی، رؤسای کمیسیون‌های صنایع و معادن، اقتصادی و برنامه، بودجه و محاسبات نیز حضور دارند.

 

او در تشریح اهداف این جلسه، اظهار کرد: می‌توان با هم‌افزایی ابزار‌های تقنینی و نظارتی مجلس و ابزار‌های اجرایی وزارتخانه‌های دولتی، تدابیر لازم برای تامین ارز موردنیاز برای کالا‌های اساسی را اتخاذ کرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها