8/12/2020
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
روایت جدید نماینده امنیتی از اختلاف‌نظر با ظریف

روایت جدید نماینده امنیتی از اختلاف‌نظر با ظریف

نماینده مجلس یازدهم درباره سفری که با ظریف به سوریه رفت، بیان کرد: وظیفه داشتم که گزارش را به کمیسیون امنیت ملی بدهم و یک نسخه هم به دفتر رهبری دادیم که در جریان باشند. 

اعتمادآنلاین| محمدحسن آصفری، نماینده اراک در مجلس، درباره سفری که با ظریف به سوریه داشت و گزارش آن را به حداد عادل داده بود گفت: من گزارش را به کمیسیون امنیت ملی دادم یک نسخه را هم برای دفتر رهبری ارسال کردم. وظیفه داشتم که گزارش را به کمیسیون امنیت ملی بدهم و یک نسخه هم به دفتر رهبری دادیم که در جریان باشند. 

 

او افزود: آقای حداد عادل به دلیل ارتباطی که با بیت دارند از این امر مطلع شدند. 

 

آصفری در پاسخ به این سوال که آیا ارسال گزارش به دفتر رهبری وظیفه وزیر نیست؟ اظهار کرد: وزیر در قوه مجریه است و ما در قوه مقننه، هر کسی وظایفی دارد. او گزارش خودش را داد و ما هم گزارش خودمان را ارسال کردیم‌.

 

نماینده اراک در مجلس درباره الزام حضور نمایندگانی از کمیسیون امنیت ملی در سفرهای وزارت خارجه، عنوان کرد: طبق قانون مجلس وظیفه دارد که بر توافق‌نامه‌ها و معاهداتی که بین ایران و کشورهای دیگر بسته می‌شود نظارت کرده و آنها تصویب کند.


این نماینده مجلس درباره کمیسیونی که در این دوره در آن فعالیت می‌کند گفت: در این دوره در کمیسیون امور داخلی و شوراهای کشور فعالیت می‌کنم چرا که به این حوزه علاقه‌مندم.

 

منبع: برنا 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها