میزان ابتلا به ویروس کرونا چه ارتباطی به قد افراد دارد؟ | اعتمادآنلاین
10/1/2020
پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
ویروس کرونا| میزان ابتلا به ویروس کرونا چه ارتباطی به قد افراد دارد؟
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| میزان ابتلا به ویروس کرونا چه ارتباطی به قد افراد دارد؟

از زمان شیوع ویروس کرونا تحقیقات وسیعی راجع به نحوه عملکرد ویروس کرونا، جوامع تاثیرپذیر از ویروس کرونا، بیشترین طیف قربانیان ویروس کرونا و حتی گروه خونی که بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کروناست منتشر شده که آخرین تحقیق‌ها در مورد ارتباط قد افراد با احتمال ابتلا به ویروس کروناست.

اعتمادآنلاین| از زمان شیوع ویروس کرونا تحقیقات وسیعی راجع به نحوه عملکرد ویروس کرونا، جوامع تاثیرپذیر از ویروس کرونا، بیشترین طیف قربانیان ویروس کرونا و حتی گروه خونی که بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کروناست منتشر شده که آخرین تحقیق‌ها در مورد ارتباط قد افراد با احتمال ابتلا به ویروس کروناست.

 

به گزارش اعتمادآنلاین در تحقیقی که دانشگاه منچستر با مشارکت یک مرکز دانشگاهی دیگر انجام داده ارتباط قابل تاملی بین قد فرد و احتمال ابتلا به ویروس کرونا پیدا شده است.

 

بر اساس نتایج این تحقیق علمی، افرادی که قدشان بلندتر از یک متر و 82 سانتی‌متر است بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند.

 

محققان دانشگاه منچستر با همکاری دانشگاه «د اوپن» این کشور تحقیقات خود را روی یک نمونه آماری متشکل از 2 هزار نفر در کشورهای بریتانیا و ایالات متحده انجام دادند.

 

در این تحقیق فراگیر پارامترهای مختلفی همچون شغل، نوع فعالیت‌ها و ویژگی‌های شخصیتی فرد هم لحاظ شده است.

 

طی این تحقیقات مشخص شد افراد قدبلند بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند.

 

رونامه سعودی عکاظ  که این خبر را منتشر کرده توضیح بیشتری در مورد نحوه تاثیرگذاری قد انسان بر ابتلا به ویروس کرونا ارائه نکرد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها