ویروس کرونا| اختلاس کرونایی هم از راه رسید! | اعتمادآنلاین
9/23/2020
چهارشنبه، ۰۲ مهر ۱۳۹۹
ویروس کرونا| اختلاس کرونایی هم از راه رسید!
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| اختلاس کرونایی هم از راه رسید!

پلیس آمریکا مردی را که با کلاهبرداری موفق شده بود به بهانه تامین هزینه راه‌اندازی مجدد کسب‌وکار خود، در چارچوب کمک به متضرران شیوع بیماری کرونا، وام هنگفتی دریافت کند دستگیر کرد.

اعتمادآنلاین| پلیس آمریکا مردی را که با کلاهبرداری موفق شده بود به بهانه تامین هزینه راه‌اندازی مجدد کسب‌وکار خود، در چارچوب کمک به متضرران شیوع بیماری کرونا، وام هنگفتی دریافت کند دستگیر کرد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، وزارت دادگستری آمریکا دستور بازداشت «دیوید هاینز» 29ساله را صادر کرد. این مرد که توانسته بود با سندسازی 3.9 میلیون دلار از منبع کمک به شغل‌های آسیب‌دیده بابت ویروس کرونا، از بانک وام دریافت کند، با این پول لوازم لوکسی از جمله یک خودرو لامبورگینی خریده بود.

 

طبق این بیانیه، او اکنون به کلاهبرداری، دروغگویی و ارائه اطلاعات اشتباه به موسسات مالی در کنار کسب درآمد از طرق نامشروع متهم شده است.

 

بر اساس بیانیه وزارت دادگستری آمریکا، هاینز بعد از تشکیل پرونده و اختصاص 3.9 میلیون دلار وام در چند قسط توسط یک موسسه مالی مختص کمک به زیان‌دیدگان از شیوع ویروس کرونا، شروع به خرید وسایل تجملاتی از جمله خودرو لامبورگینی اسپورت کرده، اما حاضر نشده حقوق کارگران خود را پرداخت کند؛ این در حالی است که علت درخواست کمک او پرداخت حقوق همین کارگران بوده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها